
BEDIENING VAN DE 



Een MD afspelen
1
1
Open het bedieningspaneel.
Als er zich al een CD of MD in de eenheid bevindt, komt die nu naar buiten schuiven.
2 Kant met de label
Schuif de MD in de sleuf volgens de manier die op de MD staat aangegeven
1. Plaats een MD in de sleuf.
De eenheid wordt ingeschakeld, de MD wordt in de eenheid getrokken en het afspelen van de MD begint automatisch.
2. Sluit het bedieningspaneel met de hand.
Titel van de track | Verstreken |
Huidige track speelduur |
NEDERLANDS
Opmerking over One
Als er zich al een MD in de eenheid bevindt, hoeft u alleen maar op MD/CD te drukken om het afspelen in gang te zetten.
Het afspelen van een MD stoppen en de MD verwijderen
Druk op 0.
Het afspelen van de MD wordt beëindigd, het bedieningspaneel gaat open en de MD komt uit de eenheid geschoven. Als u overschakelt naar een andere afspeelbron, zoals FM/AM, de
Opmerkingen:
•Als de MD die uit de eenheid komt schuiven niet binnen 15 seconden wordt verwijderd, wordt de MD weer in de sleuf getrokken om te voorkomen dat er zich stof op de MD kan verzamelen. (De MD wordt nu echter niet opnieuw afgespeeld.)
•Het is mogelijk de MD uit de eenheid te verwijderen als die is uitgeschakeld.
•Het is niet mogelijk tegelijkertijd een CD en een MD in de eenheid te plaatsen.
•Als u een MD plaatst die in mono is opgenomen, wordt die alleen in mono afgespeeld. Bij het afspelen van een dergelijke MD kan het zijn dat de speeltijd niet juist wordt weergegeven.
De weergave op de display wijzigen tijdens het afspelen van een MD
Druk op DISP. Elke keer wanneer u op deze toets drukt, verandert de weergave op de display en wel in deze volgorde:
|
|
|
|
| Titel van |
|
| Titel van |
|
|
| Tracknummer en verstreken speeltijd |
|
| |||||
|
|
|
| de MD |
|
| de track |
| |
|
|
|
|
|
|
|
| ||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opmerking:
Als “SCROLL MODE” wordt ingesteld op “AUTO” of “ONCE”, worden namen die uit meer dan 12 23 tekens bestaan als lopende tekst op de display weergegeven. (Zie bladzijde 37.)