Niekada nemeskite akumuliatoriaus ar prietaiso į ugnį. Išmesdami panaudotą akumuliatorių ar prietaisą vadovaukitės vietiniais reglamentais.

Niekada nedėkite akumuliatoriaus ar prietaiso ant šildymo prietaisų ar į juos, pavyzdžiui, į mikrobangų krosnelę, ant viryklės ar radiatorių. Perkaitintas prietaisas gali susprogti.

Niekada nespauskite ir nepradurkite prietaiso. Venkite naudoti prietaisą, kai yra aukštas išorės slėgis, nes tai gali sukelti vidinį trumpąjį jungimą ir perkaitimą.

Nepažeiskite prietaiso, akumuliatoriaus ir įkroviklio

Venkite naudotis prietaisu ir akumuliatoriumi esant labai žemai ar labai aukštai temperatūrai.

Veikiamas labai aukštos ar labai žemos temperatūros prietaisas ir akumuliatorius gali sugesti arba sumažėti jo talpa ir įkrovos trukmė.

Saugokite akumuliatorių nuo sąlyčio su metaliniais daiktais, nes gali susijungti akumuliatoriaus„+“ ir„–“ gnybtai ir trumpam arba visiškai jį sugadinti.

Niekada nenaudokite pažeisto įkroviklio ar akumuliatoriaus.

Įspėjimas: naudodami prietaisą apribotose vietose, laikykitės visų saugumo perspėjimų ir nurodymų

Nenaudokite savo prietaiso šalia kitų elektroninių prietaisų

Dauguma elektroninių prietaisų naudoja radijo dažnių signalus. Jūsų prietaisas gali trukdyti kitiems elektroniniams prietaisams.

Nepriartinkite savo prietaiso prie širdies stimuliatoriaus

Jei įmanoma, stenkitės nenaudoti savo prietaiso arčiau nei 15 cm nuo širdies stimuliatoriaus, nes jūsų prietaisas gali sutrikdyti širdies stimuliatoriaus veikimą.

Kad prietaisą kuo mažiau veiktų širdies stimuliatoriaus trukdžiai, naudokite prietaisą toje kūno pusėje, kurioje nėra stimuliatoriaus.

Nenaudokite savo prietaiso ligoninėje ar netoli medicininės įrangos, kuriai radijo dažniai gali trukdyti

Jei naudojate medicinos įrangą, prieš pradėdami naudoti prietaisą, kreipkitės

įmedicinos įrangos gamintoją ir sužinokite, ar šios įrangos neveiks prietaiso skleidžiami radijo bangų dažniai.

Lietuvių kalba

259