Luisteren naar een iPod

Druk herhaaldelijk op CD/USB om “USB” te kiezen.

Sluit de iPod aan met de bij de iPod geleverde USB-kabel.

De iPod wordt automatisch ingeschakeld en start de weergave vanuit het overzicht in de iPod.

<Wanneer de display functie is ingesteld op "Extended Mode" (zie pagina 70), start het afspelen niet automatisch.

Wanneer de iPod wordt aangesloten terwijl de CD-P650 op een andere bron staat, wordt de iPod ingeschakeld en gaat in pauze.

<De accu van de iPod wordt opgeladen wanneer de iPod is aangesloten en de CD-P650is ingeschakeld.

<Wanneer de iPod is verbonden met de CD-P650kan de hoofdtelefoon uitgang van de iPod niet worden gebruikt. Wanneer u wilt luisteren met een hoofdtelefoon verbind deze dan met de PHONES uitgang van de CD-P650.

62

Weergave

CD USB

Afspelen vanaf een bepaald nummer/bestand

Druk op Skip/Search (.m/,/)om een nummer/ bestand te kiezen, of kies met de cijfertoetsen een nummer/bestand.

Voorbeeld: om nummer/bestand 25 te kiezen drukt u op "2" en dan op "5". Om een nummer onder 10 te kiezen, drukt u op "0" en dan het cijfer. Zo kiest u nummer 5 door op "0" en dan op "5" te drukken. U kunt ook simpelweg op "5" drukken en een paar seconden wachten.

Druk op Play (y).

Het afspelen start bij het gekozen nummer/bestand.