„Approved Sites“ (Heakskiidetud lehed): Võimaldab Teil piirata laste ligipääsu ebasobivatele veebilehtedele, lubades ligipääsu vaid sellistele veebilehtedele, mille olete registreerinud. Iga kord, kui sisenete heakskiidetud lehekülgedele, kuvatakse PIN-koodi ekraan. Esimesel korral heakskiidetud lehekülgedele sisenedes sisestage vaikimisi PIN-kood 0000 kasutades oma puldi numbrinuppe. PIN-koodi on võimalik muuta kasutades heakskiidetud veebilehtede funktsiooni jaoks salasõna algseadistamist („Reset password“). Vaadake allpool.

„Approved Sites Feature“ (Heakskiidetud lehtede funktsioon): Lülitab heakskiidetud lehtede funktsiooni sisse või välja.

„Reset password for Approved Sites“ (Heakskiidetud veebilehtede salasõna algseadistamine): Muutke heakskiidetud veebilehtede salasõna.

„Add current site“ (Lisa käesolev leht): Võimaldab Teil lisada hetkel kuvatava veebilehe heakskiidetud veebilehtede nimekirja.

Manage Approved Sites“ (Halda heakskiidetud veebilehti): Võimaldab Teil lisada veebilehti heakskiidetud veebilehtede hulka ning neid sealt kustutada. Kui lülitate heakskiidetud veebilehtede funktsiooni sisse ning Te pole ühtegi veebilehte lisanud, ei pääse Te ligi ühelegi veebilehele.

„Private Browsing On/Off“ (Privaatne lehitsemine sees/ väljas): Võimaldage või tühistage privaatsusrežiim. Kui privaatsusrežiim on aktiivne, ei säilita veebilehitseja Teie külastatud veebilehti. Kui soovite privaatsusrežiimi aktiveerida, valige OK.

Kui privaatsusrežiim töötab, kuvatakse ekraani ülaosas veebilehe aadressi ees „Stop“ ikoon.

Privaatsusrežiimi tühistamiseks valige see uuesti, kui privaatsusrežiim on aktiivne.

„PIP Settings“ (PIP seadistused): Saate määrata soovitud PIP-asendi.

„Web Browser Settings“ (Veebilehitseja seadistused)

„Set as homepage“ (Määra avaleheks): Saate määrata veebilehitseja avalehe.

„Pop-up Block“ (Hüpikakende blokeerimine): Lülitab hüpikakende blokeerija sisse ja välja.

„Ad Block“: Saate määrata, kas blokeerida reklaame, ning valida veebilehti, mille puhul reklaamid on blokeeritud.

„General“ (Üldine): Saate kustutada isiklikku informatsiooni, nagu näiteks veebilehtede ajalugu ja lehitsemise andmed (küpsised jne), ning algseadistada veebilehitseja sätted.

„Encoding“ (Kodeerimine): Saate seada veebilehtede kodeerimisseadistuse sättele „Automatic“ (Automaatne) või valida kodeerimisformaat nimekirjast käsitsi.