10.Saugokite maitinimo laidą nuo mindymo ar deformacijos suspaudžiant, ypač ties kištukais, kištukiniais lizdais ir ties išvesčių iš grotuvo vietomis.

11.Naudokite tik gamintojo nurodytus priedėlius/priedus.

12.Naudokite tik gamintojo

nurodytus ar kartu su prietaisu parduodamą vežimėlį, stovą, trikojį,

laikiklį ar stalą. Jei naudojate vežimėlį, atsargiai stumkite jį kartu su grotuvu, kad jis nenukristų ir jūsų nesužeistų.

13.Grotuvą išjunkite perkūnijų metu arba kai jis ilgą laiką nenaudojamas.

14.Gaminio aptarnavimą patikėkite tik kvalifikuotam aptarnavimo personalui. Jeigu grotuvas buvo kaip nors pažeistas, pavyzdžiui, pažeistas jo maitinimo laidas ar kištukas, grotuvas apipiltas skysčiu ar į jį pateko kokie nors objektai, jį paveikė lietus ar drėgmė, jis įprastai neveikia ar buvo numestas, tuomet reikia atlikti prietaiso techninį patikrinimą.

Diskų saugojimas ir naudojimas

Diskų laikymas

- Ant disko likę pirštų

antspaudai ar įbrėžimai gali pabloginti garso ir

vaizdo kokybę ar sukelti vaizdo šokinėjimą.

-Stenkitės neliesti įrašyto disko paviršiaus.

-Laikykite diską už kraštų, kad ant paviršiaus neliktų pirštų antspaudų.

-Ant diskų neklijuokite popieriaus lipdukų ar juostos.

Diskų valymas

- Jeigu ant disko liko pirštų antspaudai ar matomi nešvarumai, nuvalykite paviršių su švelniu plovikliu, ištirpintu

vandenyje, ir nuvalykite minkšta šluoste. - Valykite diską nuo vidinės į išorinę pusę.

Diskų laikymas

￿Nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose.

￿Laikykite vėsioje vėdinamoje vietoje.

￿Laikykite švariame apsauginiame dėkle ir vertikalioje padėtyje.

Įspėjimai dėl naudojimo

Stenkitės neaptaškyti grotuvo, taip pat nestatykite ant jo jokių daiktų, pripildytų vandens, pvz., vazų.

Norint pilnai išjungti prietaisą iš maitinimo tinklo, iš elektros lizdo reikia ištraukti kištuką, todėl kištukas turi būti lengvai pasiekiamas.

Nejunkite į vieną sieninį elektros lizdą kelių elektros prietaisų. Perkrova gali sukelti prietaisų perkaitimą ir po to – gaisrą.

Korpuso priežiūra.

-Prieš prijungdami kitus įrenginius prie šio grotuvo, būtinai juos išjunkite.

-Jeigu staiga pernešate grotuvą iš šaltos patalpos į šiltą, ant veikiančių dalių ir lęšių gali susidaryti kondensatas ir sutrikdyti įprastinį diskų atkūrimą. Jeigu taip atsitinka, prieš įjungdami kištuką į elektros lizdą palaukite apie dvi valandas. Tuomet vėl įdėkite diską ir bandykite jį atkurti iš naujo.

Jeigu grotuvas ima skleisti neįprastą garsą triukšmą ar pajuntamas degėsių kvapas arba pasirodo dūmai, tuoj pat išjunkite maitinimo jungiklį ir ištraukite kištuką iš elektros lizdo. Tada kreipkitės į artimiausią klientų aptarnavimo centrą. Nejunkite grotuvo, nes gali kilti gaisras ar elektros smūgis.

3D vaizdo funkcija

SVARBŪS NURODYMAI DĖL SVEIKATOS IR SAUGOS ŽIŪRINT 3D VAIZDĄ.

Prieš pradėdami naudoti 3D funkciją, perskaitykite ir įsidėmėkite šią saugumo informaciją.

Kai kurie žiūrovai, žiūrėdami 3D vaizdą, gali patirti diskomfortą, tokį kaip galvos svaigimas, pykinimas ar galvos skausmas. Pajutę bet kuriuos iš šių simptomų, nebežiūrėkite 3D televizoriaus, nusiimkite 3D akinius ir pailsėkite.

Ilgą laiką žiūrint 3D vaizdus, nuo įtampos gali pavargti akys. Jeigu jaučiate nuovargį, kurį sukėlė įtemptas žvilgsnis, nebežiūrėkite 3D televizoriaus, nusiimkite 3D akinius ir pailsėkite.

Atsakingi tėvai turėtų dažnai tikrinti vaikus, kurie žiūri 3D filmus. Jeigu atsirado požymių, rodančių, kad pavargo akys, ėmė skaudėti, svaigti galva ar pykinti, liepkite vaikui nebežiūrėti televizoriaus ir pailsėti.

informacija Saugumo 01

Lietuvių 3