„Samsung Converter“

7.Rekonstruotą vaizdo klipą galėsite leisti

fotoaparatu, esant leidimo veiksenai.

￿Daugiau informacijos žr. „Samsung Converter“ meniu [„Help“](Pagalba).

Who bent my camera?

￿Prieš rekonstruodami garso ir vaizdo failus, patikrinkite, ar jie

gerai pasileidžia su „Windows Media Player“.

￿Rekonstruoti failai įrašomi kaip *.sdc failai, kuriuos galima leisti su „Windows Media Player“.

￿„Samsung Converter“ negali rekonstruoti visų rūšių failų. Jei garso ar vaizdo failo neįmanoma paleisti su „Windows Media Player“, įsidiekite daugiafunkcę kodavimo programą (rekomenduojame visą naujausią „K-Lite Codec“ versiją).

Įdiegę daugiafunkcę kodavimo programą, iš naujo įdiekite „ Samsung Converter“.

￿Kiekvienam rekonstruotam failui galima pasirinkti paskirties aplanką. Nepasirinkus aplanko, rekonstruoti failai įrašomi į tą patį aplanką, kur yra originalas.

￿Vienu metu rekonstruojant keletą failų, dėl centrinio procesoriaus apkrovos kompiuteris gali veikti lėčiau. Tokiu atveju failus į programą traukite po vieną.

￿Pagrindiniai rekonstravimo klaidų šaltiniai – kompiuterio techniniai duomenys, įdiegimo principai ir programos. Įvykus rekonstrukcijos klaidai, patikrinkite šiuos momentus:

Ar įdiegta kokia nors su šiais failais suderinama kodavimo programa, ar ji įdiegta tinkamai. Jei ne, raskite suderinamą kodavimo programą ir įdiekite ją. Jei nerasite jokios suderinamos kodavimo programos, įdiekite daugiafunkcę programą.

Jei jūsų kompiuteryje įdiegtos įvairios daugiafunkcės kodavimo programos, rekonstrukcijos problemų gali kilti dėl šios priežasties. Tokiu atveju pašalinkite visas daugiafunkces kodavimo programas ir įdiekite tinkamą.

Įdiekite naujausią „Windows Media Player“ versiją.

Apsilankykite įrenginio (kompiuterio, vaizdo plokštės, garso plokštės) gamintojo interneto svetainėje ir atnaujinkite įrenginius.

￿Kai kurių rūšių garso ir vaizdo failų rekonstruoti neįmanoma. Jei rekonstruoti garso ar vaizdo failai yra pažeisti, fotoaparatas gali jų neleisti. Gali būti neįmanoma rekonstruoti neįpratų tipų failų. Gali būti neįmanoma sinchronizuoti garso ir scenų.

￿Rekonstruotų failų dydžiai gali skirtis. Tai priklauso nuo naudojamos kompiuterio sistemos.

￿Jei jūsų kompiuteryje nėra šrifto, suderinamo su failo šriftu, šriftas rodomas kaip „￿￿￿“.

￿Rekonstruotų failų perkėlimas į išimamą diską užtrunka. Tam gali prireikti nemažai laiko. Šio proceso trukmė priklauso nuo failo dydžio.

￿Tvarkydami failus nenaudokite PMP veiksenos. Tai gali sukelti pralaidumo trukdžius.

￿Failui, kurio nepriima „Windows Media Player“, negalima parinkti rekonstravimo diapazono, be to, tokio failo negalima suskaidyti.

127