Ekstremalios temperatūros gali deformuoti jūsų prietaisą ir sumažinti įkrovą bei jūsų prietaiso akumuliatoriaus tinkamumo naudoti laiką.

Saugokite akumuliatorius nuo kontakto su metaliniais daiktais, nes gali atsirasti srovė tarp teigiamo (+) ir neigiamo (-) kontaktų, o tai gali laikinai sutrikdyti akumuliatoriaus darbą arba visiškai jį sugadinti.

Niekada nenaudokite sugadinto įkroviklio ar akumuliatoriaus.

Elkitės su savo prietaisu atsargiai ir protingai

Neardykite savo telefono, nes kyla elektros iškrovos rizika.

Neleiskite savo telefonui sušlapti, nes skysčiai gali rimtai jam pakenkti; pasikeis etiketės, nurodančios, kad į vidų patekęs vanduo pažeidžia telefoną, spalva. Nelieskite prietaiso šlapiomis rankomis. Jei gedimas atsiras dėl drėgmės, prarasite gamintojo garantiją.

Nenaudokite ir nelaikykite savo prietaiso dulkinoje, nešvarioje aplinkoje, nes galite sugadinti jo judamąsias dalis.

Jūsų prietaisas yra sudėtingas elektroninis įrenginys, todėl, norėdami išvengti rimtų gedimų, saugokite, kad jis nebūtų sutrenktas ir su juo nebūtų šiurkščiai elgiamasi.

Nedažykite prietaiso, nes dažai gali užkimšti judamąsias dalis ir sutrikdyti jo normalų veikimą.

Jei jūsų prietaise yra fotoaparato blykstė arba lemputė, nenaudokite jų arti vaikų ar gyvūnų akių.

Jūsų prietaisas gali būti pažeistas, jei naudojamas magnetinio lauko veikimo zonose. Nenaudokite dėklų arba priedų su magnetiniais užraktais ir ilgai nelaikykite savo prietaiso magnetinio lauko veikimo zonoje.

Saugokite, kad jis netrikdytų kitų elektroninių prietaisų veikimo

Jūsų prietaisas skleidžia radijo signalus, kurie gali sutrikdyti neapsaugotos ar netinkamai apsaugotos elektroninės įrangos, pavyzdžiui, širdies stimuliatorių, klausos aparatų, medicinos įrangos bei kitų namuose ar automobiliuose naudojamų elektroninių prietaisų, veikimą. Pasitarkite su savo elektroninės įrangos gamintojais, kaip reikėtų spręsti dėl trikdžių jūsų turimiems prietaisams kylančias problemas.

Saugos ir naudojimo informacija 105