Saugos informacija

Naudokite savo prietaisą išsikviesti pagalbą. Gaisro, kelių eismo nelaimės ar medicinos pagalbos atvejais skambinkite vietos skubios pagalbos numeriu.

Skambinkite savo prietaisu padėti kitiems skubios pagalbos atvejais. Pastebėję automobilių avariją, vykstantį nusikaltimą ar rimtą kritišką atvejį, kai gresia pavojus gyvybei, skmbinkite vietos skubios pagalbos numeriu.

Kai būtina, skambinkite pakelės pagalbos ar specialiaisiais, ne skubios pagalbos numeriais. Pastebėję sugedusią transporto priemonę, keliančią nedidelį pavojų, numuštą eismo ženklą, nedidelį esimo įvykį, kur nėra sužeistųjų arba jūsų žiniomis pavogtą transporto priemonę, skambinkite specialiuoju numeriu, skirtu pranešti apie šio pobūdžio įvykius.

Tinkama mobiliojo prietaiso priežiūra ir naudojimas

Laikykite prietaisą sausai

Drėgmė ir skysčiai gali apgadinti prietaiso dalis ar elektronines grandines.

Nejunkite savo prietaiso, jeigu jis yra sudrėkęs. Jeigu prietaisas jau įjungtas, nedelsdami jį išjunkite ir išimkite jo bateriją (jeigu prietaisas neišsijungia arba jūs negalite išimti baterijos, nieko nedarykite). Nušluostykite prietaisą rankšluosčiu ir nugabenkite jį į serviso centrą.

Skysčiai pakeis etiketės, rodančios gedimą dėl į prietaisą patekusio vandens, spalvą. Jei gedimas atsiras dėl drėgmės, neteksite gamintojo garantijos.

Nenaudokite ir nelaikykite prietaiso vietose, kur didelės dulkių ar oru pernešamų medžiagų koncentracijos

Nuo dulkių ar svetimkūnių gali sutrikti prietaiso veikimas ir įvykti elektros smūgis.

Laikykite prietaisą tik ant lygių paviršių

Nukritęs prietaisas gali sugesti.

22