Meediumid

Autoportree: autoportree pildistamine.

Isesalvestamine: enese filmimine.

Välk: välgu sisse- või väljalülitamine.

Pildistusrežiim: muutke pildistusrežiimi.

Salvestusrežiim: salvestusrežiimi muutmine.

Efektid: erinevate võimalike fotoefektide valimine.

Stseeni režiim: stseenirežiimi muutmine.

Säritusväärtus: see määrab selle, kui palju valgust kaamera andur saab. Kasutage halvemates valgustingimustes kõrgemat säriväärtust.

Fookuse režiim: valige teravustamisrežiim. Autofookus on kaamera poolt kontrollitav. Makro on väga lähedal olevatele objektidele.

Taimer: kasutage seda viitvõtete puhul.

Eraldusvõime: valige eraldusvõime. Kõrgemaks kvaliteediks kasutage kõrgemat eraldusvõimet. Samas võtab see rohkem mäluruumi.

Valge tasakaal: valige sobiv valge tasakaal, et pildid oleksid tõetruudes värvides. Seaded on mõeldud kindlatele valgustustingimustele. Need seaded sarnanevad professionaalsete kaamerate soojusvahemiku valge tasakaalu särile.

ISO: valige ISO väärtus. See kontrollib kaamera valgustundlikkust. Seda määratletakse filmikaamera ekvivalentidega. Madalad väärtused on statsionaarsete ja eredalt valgustatud objektidele. Kõrgemad väärtused on kiirestiliikuvatele ja halvasti valgustatud objektidele.

Mõõtmine: valige mõõtmisviis. See määrab, kuidas valguse väärtust kalkuleeritakse. Keskmestav mõõtmine mõõdab taustvalgust stseeni keskel. Punktmõõtmine mõõdab valguse väärtust kindlas asukohas. Maatriksmõõtmine keskendub kogu stseenile.

Automaatne kontrastsus: seadistage kaamera automaatset kontrasti kasutama. Automaatne kontrast määrab kontrasti taseme ilma käsitsi sisestamiseta.

Juhised: ekraani pildinäidiku juhised abistavad kompositsiooni loomist objektide valimisel.

Jaga võtet automaatselt: seadistage automaatne Wi-Fi Direct aktiveerimine ja võtete jagamisen kui puudutate oma seadme tagaosaga teist NFC-seadet ja toksate seejäreloma seadme ekraani.

Värinastabil.: värinastabilisaatori sisse- või väljalülitamine. Värinastabilisaator aitab fokuseerida kaamera liikumisel.

86