Võrguteenused

BD-LIVE™ funktsiooni kasutamine

1.Ühendage toode võrku. (Vaadake lk 11)

2.Konfigureerige võrguseaded. (Vaadake lk 17~19)

Kui toode on Teie võrku ühendatud, saate nautida erinevaid filmidega seotud teenuseid, mis on saadaval BD-LIVE funktsiooniga ühilduvatel plaatidel.

1.Sisestage USB-mälupulk toote esiosas asuvasse USB-pessa ja seejärel kasutage funktsiooni

„BD Data Management“ (BD-andmete haldus), et kontrollida selle järelejäänud mälumahtu. Mäluseadmel peab BD-LIVE teenuste majutamiseks olema vähemalt 1GB vaba ruumi.

2.Valige Peamenüü ekraanil „Settings“ (Seaded), seejärel vajutage s nuppu.

3.Valige „System“ (Süsteem), seejärel s nuppu.

4.Valige „BD Data Management“ (BD-andmete haldus), seejärel vajutage s nuppu.

5.Valige „Change Device“ (Vaheta seadet), seejärel vajutage s nuppu.

6.Valige USB DISK seejärel vajutage s nuppu.

7.Sisestage „Blu-ray“ plaat, mis toetab funktsiooni BD-LIVE.

8.Valige üksus BD-LIVE teenuste hulgast, mida pakub Teile plaadi tootja.

￿Viis, kuidas funktsiooni BD-LIVE kasutada, ning olemasolev sisu võivad sõltuvalt plaadi tootjast erineda.

DLNA funktsiooni kasutamine

DLNA võimaldab Teil läbi kodukinosüsteemi ligi pääseda oma arvutis asuvatele failidele ja neid esitada. DNLA-funktsiooni arvutis seadistamiseks ja kaustade ning failide märgistamiseks, mida kodukinosüsteemiga jagada soovite, järgige juhiseid DNLA kasutusjuhendis. Et ligi pääseda arvutis asuvatele failidele ja neid esitada pärast seda, kui olete DNLA-funkstiooni seadistanud, järgige neid samme:

1.Lülitage sisse oma arvuti, teler ja kodukinosüsteem.

2.Veenduge, et Teie arvutis töötab DNLA jagatud server.

3.Valige oma kodukinosüsteemis suvand „Change Device“ (Vaheta seadet).

4.Kasutage ▲▼ nuppe, et valida seadmete loendist oma arvuti.

5.Valige, millist tüüpi faili soovite vaadata või esitada, kas „Photos“ (Fotod), „Videos“ (Videod) või „Music“ (Muusika) ja seejärel vajutage s nuppu.

6.Kasutage ▲▼◄► nuppu, et valida kasut soovitud failidega, seejärel vajutage s. Kuvatakse failide nimekiri.

7.Valige fail, mida soovite vaadata või esitada, seejärel vajutages.

￿Arvutis olevatest failidest saate Esitusloendi luua samal moel, kui koostasite esitusloendi USB-seadmetes ja plaatidel asuvatest failidest.

￿Koos mõne erandiga saate arvutis asuvate failide taasesitust juhtida samal moel kui juhite USB-seadmetes ja plaatidel asuvate failide taasesitust.

￿Lisaks saate oma arvutis asuvatele failidele ligi pääseda, kui valite kõigepealt Peamenüü ekraanil „Photos“ (Fotod), „Videos“ (Videod) või „Music“ (Muusika), ja seejärel valite ekraanile ilmuvast seadmete nimekirjast oma arvuti.

Rakendused

Teie kodukinosüsteem pakub suurt sisuvalikut, nagu näiteks uudised, filmid, ilmateade jne, mida saate otse oma kodukinosüsteemi alla laadida ja seejärel nautida. Kõigepealt veenduge, et kodukinosüsteem on internetti ühendatud. Rakenduste funktsiooni kasutamiseks peab Teie kodukinosüsteem olema internetti ühendatud. Läbi Rakenduste funktsiooni pakutavad rakendused töötavad sarnasel moel kui nende veebis asuvad versioonid või on neid isegi lihtsam kasutada. Rakenduste kasutamiseks peate nende jaoks kontod looma. Kuigi saate pea kõikide rakenduste puhul konto luua ka läbi kodukinosüsteemi, on seda siiski veebis lihtsam teha kasutades internetiühendusega arvutit, sülearvutit või tahvelarvutit. Pidage meeles, et osadel juhtudel peate konto loomiseks kasutama nii kodukinosüsteemi kui arvutit, sülearvutit või tahvelarvutit. Põhiline erinevus tavaliste veebiversioonide ja kodukinoversioonide vahel on see, et kodukinosüsteemi puhul peate tähti ja numbreid sisestama puldi abil.

34 - Eesti