zapojení
PŘIPOJENÍ VOLITELNÉHO BEZDRÁTOVÉHO PŘIJÍMAČE SE ZESILOVAČEM (pokr.)
`Bezdrátový přijímací modul umístěte vzadu za poslechovým místem. Pokud bude bezdrátový přijímací modul příliš blízko hlavní jednotky přístroje, mohou být patrné určité výpadky zvuku v důsledku vzájemného rušení.
`Pokud budete v blízkosti systému používat nějaký spotřebič, jako je například mikrovlnná trouba, bezdrátová síťová karta LAN, zařízení Bluetooth nebo jakékoli jiné zařízení, které pracuje na stejné frekvenci (5,8 GHz), mohou být patrné určité výpadky zvuku v důsledku vzájemného rušení.
`Přenosová vzdálenost radiových vln je asi 10 m, ale může se lišit v závislosti na provozním prostředí. Pokud je mezi hlavní jednotkou přístroje a bezdrátovým přijímacím modulem železobetonová nebo kovová zeď, nemusí systém vůbec pracovat, protože rádiové vlny nepronikají kovem.
`Pokud hlavní jednotka nenaváže bezdrátové připojení, je třeba nastavit ID hlavní jednotky a bezdrátového přijímače. Vypněte hlavní jednotku, na dálkovém ovladači stiskněte číselná tlačítka „0“ „1“ „3“ „5“ a hlavní jednotka se zapne. Vypněte bezdrátový přijímač, stiskněte tlačítko „ID SET“ na zadní straně přístroje a podržte je stisknuté 5 sekund.
J ` Nevkládejte žádné jiné karty, než TX kartu určenou pro tento výrobek. Může dojít k poškození výrobku nebo nemusí být možné kartu snadno vyjmout.
`Nezasunujte kartu TX „vzhůru nohama“ nebo v obráceném směru.
`Kartu TX zasunujte do přístroje ve chvíli, kdy je vypnutý. Při zasunování karty do zapnutého přístroje může dojít k potížím
`
`V bezdrátovém přijímacím modulu je integrována bezdrátová přijímací anténa. Chraňte přístroj před působením vody a vlhkosti.
`Pro dosažení optimálního poslechového výkonu prověřte, zda v oblasti kolem bezdrátového přijímacího modulu nejsou žádné překážky.
`Pokud bezdrátové zadní reproduktory nevydávají zvuk, přepněte režim na DVD 5.1 kanálů nebo Dolby ProLogic II.
`Ve dvoukanálovém režimu nebude ze zadních bezdrátových reprosoustav vycházet žádný zvuk.
20