5. nodaļa

PIP/PBP iestatījumu konfigurācija

Ir pieejams detalizēts katras funkcijas apraksts. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet ierīci.

――Pieejamās funkcijas dažādiem izstrādājuma modeļiem var atšķirties. Detaļu krāsa un forma var atšķirties no attēlos redzamās. Lai uzlabotu izstrādājuma kvalitāti, tā specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.

PIP/PBP Mode

Iespējojiet vai atspējojiet PIP/PBP Mode.

PIP (attēls attēlā) funkcija sadala ekrānu divās daļās. Viena avota ierīce tiek rādīta galvenajā ekrānā, savukārt otra avota ierīce vienlaikus tiek rādīta apakšlogos.

PBP (attēls-attēlā) funkcija sadala ekrānu divās daļās un ekrāna kreisajā un labajā pusē vienlaicīgi attēlo signālus no divām atšķirīgām avota ierīcēm.

――Režīms PIP/PBP ir saderīgs ar operētājsistēmām Windows 7, Windows 8 un Windows 10.

――Atkarībā no izmantotās grafiskās kartes specifikācijām PIP/PBP funkcija var nebūt pieejama. Ja PIP/PBP režīmā ekrānā nav attēla, kad atlasīts optimālais izšķirtspējas iestatījums, dodieties uz Vadības panelis

Displejs Ekrāna izšķirtspēja un noklikšķiniet uz Noteikt. (Instrukcijas ir balstītas uz Windows 7 operētājsistēmu.) Ja ekrānā nav attēla, kad iestatīta optimālā izšķirtspēja, pārslēdziet izšķirtspēju uz 1280 x 1024.

――Kad aktivizējat vai deaktivizējat funkciju PIP/PBP vai maināt ekrāna lielumu, ja ir aktivizēta funkcija PIP/ PBP, ekrāns var īsu brīdi mirgot vai tikt parādīts ar aizkavi.

Tas parasti notiek, ja dators un monitors ir savienoti ar diviem vai vairākiem ievades avotiem. Tas nav saistīts ar monitora darbību.

Problēmu parasti izraisa tas, ka atkarībā no grafikas kartes veiktspējas video signālu pārraide uz monitoru var aizkavēties.

――Ja funkcija PIP/PBP ir iespējota, izšķirtspēju nav iespējams automātiski mainīt uz optimālo izšķirtspēju, jo pastāv grafikas kartes un Windows sistēmas saderības problēmas.

Iestatiet funkciju PIP/PBP Mode Off. Varat arī restartēt monitoru un pēc tam iestatīt izšķirtspēju uz optimālo iestatījumu, izmantojot sistēmas Windows interfeisu.

36