Tīkla funkcijas

Ja tīklam ir nepieciešama dinamiska IP adrese, jāizmanto ADSL modems vai maršrutētājs, kas atbalsta Dinamisko resursdatora konfigurācijas protokolu (DHCP). Modemi un maršrutētāji, kas atbalsta DHCP, automātiski nodrošina IP adreses, apakštīkla maskas, vārtejas un DNS vērtības, kas nepieciešamas izstrādājumam, lai piekļūtu internetam, tāpēc šī informācija nav jāievada manuāli. Lielākā daļa mājas tīklu izmanto dinamisko IP adresi.

Dažiem tīkliem ir nepieciešama statiska IP adrese. Ja tīklam ir nepieciešama statiska IP adrese, tīkla savienojuma iestatīšanas laikā ir manuāli jāievada IP adreses, apakštīkla maskas, vārtejas un DNS vērtības. Lai uzzinātu IP adreses, apakštīkla maskas, vārtejas un DNS vērtības, sazinieties ar interneta pakalpojuma sniedzēju (IPS). Ja lietojat Windows datoru, varat šīs vērtības uzzināt no datora.

Ja tīklam ir nepieciešama statiska IP adrese, iespējams izmantot ADSL modemus, kas atbalsta DHCP. ADSL modemi, kas atbalsta DHCP, ļauj izmantot arī statiskas IP adreses.

Bezvadu tīkla savienojums

Varat pievienoto izstrādājumu LAN tīklam, izmantojot standarta bezvadu maršrutētāju vai modemu.

 

Bezvadu IP maršrutētājs

 

vai modems, kas

LAN pieslēgvieta uz sienas

atbalsta DHCP serveri

 

LAN kabelis (nav iekļauts komplektācijā)

Šis izstrādājums atbalsta IEEE 802.11a/b/g un n sakaru protokolus. Samsung rekomendē izmantot IEEE 802.11n. Kad skatāties video, izmantojot tīkla savienojumu, video var tikt atskaņots nevienmērīgi.

Lielākā daļa bezvadu tīklu sistēmu ir aprīkotas ar drošības sistēmu, kura liek ierīcēm, kas piekļūst tīklam, izmantojot piekļuves punktu jeb PP (parasti bezvadu IP sadalītāju — maršrutētāju vai modemu), nosūtīt šifrētu drošības kodu — piekļuves atslēgu.

Latviešu - 67

Page 67
Image 67
Samsung LT27B750EW/EN manual Bezvadu tīkla savienojums