●● Dünaamilised või staatilised IP-aadressid

Kui võrk nõuab dünaamilist IP-aadressi, peaksite kasutama ADSL-modemit või ruuterit, mis toetab DHCP- protokolli (dünaamilise hostikonfiguratsiooni protokoll). DHCP-d toetavad modemid ja ruuterid pakuvad telerile automaatselt Internetiga ühendamiseks vajalikud IP-aadressi, alamvõrgumaski, lüüsi ja DNS-i väärtused, et neid ei peaks käsitsi sisestama. Enamik koduvõrke kasutab dünaamilist IP-aadressi.

Kui võrk nõuab staatilist IP-aadressi, sisestage võrguühenduse seadistamisel IP-aadressi, alamvõrgumaski, lüüsi ja DNS-i väärtused käsitsi. IP-aadressi, alamvõrgumaski, lüüsi ja DNS-i väärtuste hankimiseks võtke ühendust oma Interneti-teenuse pakkujaga.

Kui võrk nõuab staatilist IP-aadressi, kasutage ADSL-modemit, mis toetab DHCP-d. DHCP-d toetavad ADSL- modemid võimaldavad kasutada ka staatilisi IP-aadresse.

●● Ethernet

Ethernet on IEEE standarditud LAN (kohtvõrk), mis kasutab koaksiaalkaableid.

●● Komponentühendus

Komponentühendusi kasutatakse enamasti mängukonsoolide puhul ja need tükeldavad videosignaali edastamiseks heledussignaaliks (Y) ja kaheks värvisignaaliks (Pb ja Pr). Pesa on tähistatud teleri tagaküljel kui [Component IN]_(Pr, Pb, Y). Mõne seadme puhul on see tähistatud kui Cr, Cb, Y. Cb ja Cr on Pb- ja Pr-signaali digitaalsed teisendused.

Pesad on märgistatud tavaliselt punase (R), sinise (B) ja rohelise (G) värviga ning pakuvad analoogühenduse puhul parimat võimalikku pildikvaliteeti.