pranie

PRANIE UBRAŃ Z UŻYCIEM FUNKCJI „FUZZY LOGIC”

Pranie w tej pralce jest proste dzięki automatycznemu systemowi sterowania „Fuzzy Logic” firmy Samsung. Po wybraniu programu prania urządzenie samo ustawi właściwą temperaturę, czas i szybkość prania.

Aby zrobić pranie, wykorzystując programy „Fuzzy Logic”:

1.Odkręć kran doprowadzający wodę do pralki.

2.Naciśnij włącznik (Wł/Wył ).

3.Naciśnij przycisk Łatwe prasowanie() i otwórz drzwiczki.

4.Włóż pranie, sztuka po sztuce, nie przeładowując bębna.

5.Zamknij drzwiczki.

6.Dodaj detergentu, środka zmiękczającego i środka do prania wstępnego (jeśli jest to konieczne) do odpowiednich przegródek dozownika detergentów.

Funkcja prania wstępnego jest dostępna tylko z programami Pranie codzienne(), Bawełna dziecięca(), Mocno zabrudzone(), Bielizna pościelowa(), Bawełna(), Kolorowe(), Syntetyki() i Delikatne(). Jest ona konieczna tylko w przypadku silnego zabrudzenia tkaniny.

7.Obróć pokrętło wyboru programu, aby

wybrać program odpowiadający rodzajowi pranych ubrań Bawełna(),

Kolorowe(), Syntetyki(), Delikatne(), Wełna(), Pranie ręczne(), Szybkie

pranie(), Płukanie i Wirowanie(), Wirowanie(), Odprowadzenie wody(), Pranie codzienne(), Bawełna dziecięca(), Mocno zabrudzone(), Bielizna pościelowa ().

Na panelu sterowania zaświecą się kontrolki.

8.W tym momencie, naciskając odpowiednie przyciski, można ustawić temperaturę prania, czasy płukania, szybkość wirowania i czas opóźnionego startu.

9.Naciśnij przycisk Start/Pauza() na pokrętle wyboru programu, aby rozpocząć pranie. Włączy się wskaźnik przebiegu programu i na wyświetlaczu pojawi się czas pozostały do końca prania.

Po zakończeniu prania:

Po zakończeniu całego cyklu prania pralka wyłączy się automatycznie.

1.Naciśnij przycisk Łatwe prasowanie() i otwórz drzwiczki. Nie można otworzyć drzwiczek, jeżeli zasilanie jest wyłączone.

2.Wyjmij pranie.

14_ pranie

WF9350N7-02418H_PL.indd 14

2009-3-28 12:21:41

Page 14
Image 14
Samsung WF9350N7W/XEO Pranie Ubrań Z Użyciem Funkcji „FUZZY Logic, Aby zrobić pranie, wykorzystując programy „Fuzzy Logic