Ohutusabinõud 111

Tagage juurdepääs hädaabiteenustele

Mõnes kohas või mõnel tingimusel võib hädaabikõnede tegemine seadmega võimatu olla. Enne reisimist kaugetesse või vähearenenud piirkondadesse mõelge välja mõni muu viis hädaabitöötajate poole pöördumiseks.

Varundage kindlasti kõik olulised andmed.

Samsung ei vastuta andmete kaotsimineku eest.

Ärge levitage autoriõigustega kaitstud materjale

Ärge levitage teie poolt salvestatud autoriõigustega kaitsud materjale teistele isikutele ilma sisu omanike loata. Selline tegevus võib rikkuda autoriõiguste seadusi. Tootja ei vastuta mistahes juriidiliste probleemide eest, mis on tingitud kasutajapoolsest autoriõigustega kaitstud materjalide ebaseaduslikust kasutamisest.

Spetsiifilise neeldumismäära (SAR) sertimisteave

Seade vastab Euroopa Liidu (EL) nõuetele, mis käsitlevad raadio- ja telesideseadmete tekitatud raadiosagedusliku (RF) kiirguse kokkupuudet inimorganismiga. Nende nõuete järgi ei tohi müüa mobiilseadmeid, mis ületavad lubatava kiirgustaseme (mida nimetatakse spetsiifiliseks neeldumismääraks või SAR-iks), milleks on 2,0 W/kg.

Testimisel oli kõrgeim registreeritud SAR selle mudeli puhul 0.645 W/kg. Tavakasutusel on SAR tõenäoliselt palju madalam, kuna seadme loomisel on arvestatud, et see tekitaks ainult nii palju raadiosageduslikku energiat,

kui on vaja signaali saatmiseks lähimasse tugijaama. Tekitades automaatselt võimalikult vähe raadiosageduslikku energiat, vähendab seade teid mõjutava raadiosagedusliku kiirguse koguhulka.

Käesoleva kasutusjuhendi tagaküljel olev vastavuskinnitus tõendab seadme vastavust Euroopa raadiosideseadmete ja telekommunikatsioonivõrgu lõppseadmete (R&TTE) direktiivile. Lisateavet SAR-i ja EL-i nõuete kohta leiate Samsungi veebilehelt.

Õige viis toote kasutuselt kõrvaldamiseks

(elektriliste ja elektrooniliste seadmete jäätmed)

(Kohaldatav Euroopa Liidus ja teistes Euroopa riikides, kus on eraldi kogumissüsteemid.)

Selline tähistus tootel või selle tarvikutel või dokumentidel näitab, et toodet ega selle elektroonilisi tarvikuid (nt laadija, peakomplekt, USB-kaabel) ei tohi kasutusaja lõppemisel kõrvaldada koos muude olmejäätmetega. Selleks et vältida jäätmete kontrollimatu

kõrvaldamisega seotud võimaliku kahju tekitamist keskkonnale või inimeste tervisele ning edendada materiaalsete ressursside säästvat taaskasutust, eraldage need esemed muudest jäätmetest ja suunake need vastutustundlikult taasringlusse.

Kodukasutajad saavad teavet nende esemete keskkonnaohutu ringlussevõtu kohta kas toote müüjalt või keskkonnaametist.

Firmad peaksid võtma ühendust tarnijaga ning kontrollima ostulepingu tingimusi ja sätteid. Toodet ega selle elektroonilisi tarvikuid ei tohi panna muude hävitamiseks mõeldud kaubandusjäätmete hulka.