lietošanu un buīdroš par cijaāInform

Sargājiet akumulatorus un lādētājus no bojājumiem

Nepakļaujiet akumulatoru ļoti zemas vai ļoti augstas temperatūras iedarbībai (temperatūrai, kas zemāka par 0 °C/32 °F vai augstāka par 45 °C/113 °F).

Krasas temperatūras svārstības var mazināt akumulatoru uzlādes jaudu un kalpošanas laiku.

Akumulators nedrīkst saskarties ar metāla priekšmetiem, jo šādi var rasties savienojums starp akumulatora + un - spailēm, izraisot īslaicīgus vai neatgriezeniskus akumulatora bojājumus.

Nelietojiet bojātu lādētāju vai akumulatoru.

Rīkojieties ar ierīci uzmanīgi un pareizi

Neizjauciet savu tālruni, jo pastāv risks saņemt elektrisko triecienu.

Uz tālruņa nedrīkst nokļūt mitrums – šķidrumi var izraisīt nopietnus bojājumus, un uzlīme, kas norāda ūdens izraisītus bojājumus tālrunī, maina krāsu. Bojājumi, kas radušies ūdens dēļ, var anulēt ražotāja garantiju.

Lai izvairītos no kustīgo daļu bojājumiem, nelietojiet

6 un neuzglabājiet ierīci putekļainās un netīrās vietās.

Šī ir sarežģīta elektroniska ierīce – sargājiet to no triecieniem un nesaudzīgas lietošanas, lai izvairītos no nopietniem bojājumiem.

Nekrāsojiet ierīci, jo krāsa var bloķēt kustīgās daļas un traucēt to pareizu darbību.

Ja kamerai ir zibspuldze vai gaismiņa, nelietojiet to tuvu bērnu vai dzīvnieku acīm.

Ierīce var tikt bojāta, pakļaujot to magnētisko lauku iedarbībai. Neizmantojiet somiņas vai piederumus ar magnētiskiem slēdžiem un nepakļaujiet ierīci ilgstošai magnētisko lauku ietekmei.

Izvairieties no citām elektroniskām ierīcēm radītiem traucējumiem

Šī ierīce izstaro radio frekvences (RF) signālus, kas var izraisīt darbības traucējumus neaizsargātām vai nepareizi aizsargātām elektroniskajām ierīcēm, piemēram, elektrokardiostimulatoriem, dzirdes aparātiem, medicīniskajām iekārtām un citām elektroniskajām ierīcēm mājās vai transportlīdzekļos. Lai atrisinātu ar darbības traucējumiem saistītās problēmas, sazinieties ar atbilstošo elektronisko ierīču ražotājiem.