Sargājiet akumulatorus un lādētājus no bojājumiem

Nepakļaujiet akumulatoru ļoti zemas vai ļoti augstas temperatūras iedarbībai (temperatūrai, kas zemāka par 0 °C/32 °F vai augstāka par 45 °C/113 °F). Krasas temperatūras svārstības var mazināt akumulatoru uzlādes jaudu un kalpošanas laiku.

Akumulators nedrīkst saskarties ar metāla

priekšmetiem, jo šādi var rasties savienojums starp akumulatora +un -spailēm, izraisot īslaicīgus vai neatgriezeniskus akumulatora bojājumus.

Nelietojiet bojātu lādētāju vai akumulatoru.Rīkojieties ar tālruni uzmanīgi un pareiziLai neizraisītu elektriskās strāvas triecienu, neizjauciet tālruni.

Tālrunis nedrīkst kļūt mitrs — šķidrumi var izraisīt nopietnus bojājumus, un uzlīme, kas norāda ūdens izraisītus bojājumus tālrunī, maina krāsu. Nelietojiet tālruni ar mitrām rokām. Bojājumu dēļ, kas radušies, tālrunim saskaroties ar ūdeni, var tikt anulēta ražotāja garantija.

Lai izvairītos no kustīgo daļu bojājumiem, nelietojiet un neuzglabājiet tālruni putekļainās un netīrās vietās.

Šis tālrunis ir sarežģīta elektroniska ierīce — sargājiet to no triecieniem un nesaudzīgas lietošanas, lai izvairītos no nopietniem bojājumiem.

Nekrāsojiet tālruni, jo krāsa var bloķēt kustīgās daļas un traucēt to pareizu darbību.

Ja tālrunim ir uzstādīta zibspuldze vai gaismiņa, nelietojiet to pārāk tuvu bērnu vai dzīvnieku acīm.

Tālruni var sabojāt, to pakļaujot magnētisko lauku iedarbībai. Neizmantojiet somiņas vai piederumus ar magnētiskiem slēdžiem un nepakļaujiet tālruni ilgstošai magnētisko lauku ietekmei.

5

lietošanu un buīdroš par cijaāInform