Kaamera

Näo tuvastamine: seadistage seade ära tundma inimeste nägusid.

ISO: valige ISO väärtus. See kontrollib kaamera valgustundlikkust. Seda määratletakse filmikaamera ekvivalentidega. Madalad väärtused on statsionaarsete ja eredalt valgustatud objektidele. Kõrgemad väärtused on kiirestiliikuvatele ja halvasti valgustatud objektidele.

Mõõtmisrežiimid: valige mõõtmisviis. See määrab, kuidas valguse väärtust kalkuleeritakse. Keskmestav mõõtmine mõõdab taustvalgust stseeni keskel. Punktmõõtmine mõõdab valguse väärtust kindlas asukohas. Maatriksmõõtmine keskendub kogu stseenile.

Toksake, et pildistada: toksake fotode jäädvustamiseks eelvaate kuval olevat pilti.

Valikuline fookus: kasutage seda fookusest väljas oleva foto pildistamiseks.

Video suurus: eraldusvõime valimine. Kõrgemaks kvaliteediks kasutage kõrgemat eraldusvõimet. Samas võtab see rohkem mäluruumi.

Salvestusrežiim: salvestusrežiimi muutmine.

Video stabiliseerimine: värinastabilisaatori funktsiooni aktiveerimine või deaktiveerimine. Värinastabilisaator aitab fokuseerida kaamera liikumisel.

Heli suumimine: salvestamise ajal suumitud objekti heli valjemaks muutmine.

Efektid: erinevate võimalike efektide valimine.

Välk: välgu sisse- või väljalülitamine.

Taimer: kasutage seda viitvõtete puhul.

HDR (rikkalik toon): kasutage seda fotode kontrasti parandamiseks. HDR parandab detaile piirkondades, mida on mõjutanud liiga rohke või vähene valgus.

Asukohasildid: lisab fotole GPS-i asukohasildi.

GPS-signaali parandamiseks ärge pildistage tingimustes, kus signaal võib olla häiritud, nagu ehitiste vahel, madalates kohtades või halva ilmaga.

Teie asukoht võib olla näidatud Internetti üleslaaditud fotodel. Selle vältimiseks lülitage GPS-siltide seadmine välja.

96