Põhiline

Vee-ja tolmukaitse hooldus

Kui seadmesse satub vett või tolmu, võib seade kahjustuda. Järgige hoolikalt neid nõuandeid, et vältida seadme kahjustamist ning säilitada seadme vee- ja tolmukindel töötamine.

Ärge kastke seadet sügavamasse vette kui 1 m ning ärge hoidke seda vee all kauem kui 30 minutit.

Veenduge, et tagakaas oleks tihedalt suletud. Muidu ei pruugi see vee ja tolmu eest kaitset pakkuda.

Ärge kastke seadet pikema aja välteks vette.

Ärge jätke seadet suure jõuga liikuvasse vette, nagu kraanist jooksev vesi, merelained või kosed.

Ärge avage seadme kaasi, kui seade on vees või väga niisketes keskkondades, nagu basseinid või vannitoad.

Ärge avage tagakaant märgade kätega või kui seade on märg.

Tagakaane kummitihend on seadme oluline osa. Olge kummitihendi kahjustamise vältimiseks tagakaane avamisel ja sulgemisel ettevaatlik. Samuti veenduge seadme kahjustamise vältimiseks, et kummitihend on vaba prahist, nagu liiv või tolm.

Kui seade puutub kokku veega, kuivatage see põhjalikult puhta ja pehme riidega. Kui seade puutub kokku mistahes vedelikuga peale puhta vee, loputage see koheselt puhta veega ja kuivatage põhjalikult puhta ja pehme riidega. Kui te ei suuda seadet puhtas vees loputada ja seda kuivatada nagu ette nähtud, võite põhjustada kahjustusi seadme toimivusele või väljanägemisele.

Kui seade kukub maha või saab löögi, võib tagakaas lahti tulla. Veenduge, et kõik kaaned oleks korralikult joondatud ja tihedalt suletud.

Kui seadet on kastetud vette või mikrofon või kõlar on märjad, ei pruugi kõne ajal heli korralikult kostuda. Veenduge, et mikrofon või kõlar oleks puhas ja kuiv ning pühkige seda kuiva riidetükiga.

Seadme veekindel kujundus põhjustab teatud olukordades värisemist. Värisemine sellistes olukordades, nagu kõrge helitugevus on tavaline ja ei mõjuta seadme talitlust.

Puuteekraan ja teised funktsioonid ei pruugi korralikult toimida, kui seadet kasutatakse vees või muudes vedelikes.

5