Põhiline

Vee-ja tolmukindluse säilitamine

Kui seadmesse satub vett või tolmu, võib seade kahjustuda. Järgige hoolikalt neid nõuandeid, et vältida seadme kahjustamist ning säilitada seadme vee- ja tolmukindel töötamine.

Ärge kastke seadet sügavamasse vette kui 1,5 m ega hoidke seda vee all kauem kui 30 minutit.

Ärge kastke seadet pikema aja välteks vette.

Ärge pange seadet suure jõuga liikuvasse vette, nagu kraanist jooksev vesi, merelained või kosed.

Kui seade puutub kokku puhta veega, kuivatage see põhjalikult puhta ja pehme riidega. Kui seade puutub kokku mistahes vedelikuga peale puhta vee, loputage see koheselt puhta veega ja kuivatage põhjalikult puhta ja pehme riidega. Kui seadet puhtas vees ei loputata ja ettenähtud viisil ei kuivatata, võib see kahjustada seadme toimimist või väljanägemist.

Kui seade kukub või saab löögi, võivad seadme vee- ja tolmukindlad funktsioonid kahjustuda.

Kui seadet on kastetud vette või mikrofon või kõlar on märjad, ei pruugi kõne ajal heli korralikult kostuda. Veenduge, et mikrofon või kõlar oleks puhas ja kuiv ning pühkige seda kuiva riidetükiga.

Puuteekraan ja teised funktsioonid ei pruugi korralikult toimida, kui seadet kasutatakse vees või muudes vedelikes.

Teie seadet on katsetatud kontrollitud keskkonnas ning selle vee- ja tolmukindlust on tõestatud teatud olukordades (vastab rahvusvahelises standardis IEC 60529 – Ümbristega tagatavad kaitseastmed [IP-kood] – kirjeldatud IP68 klassifikatsiooni nõuetele; katse tingimused: 15–35 °C, 86–106 kPa, 1,5 meeter, 30 minutit). Hoolimata sellest klassifikatsioonist ei ole teie seade ükskõik millises olukorras veekahjustuste eest täielikult kaitstud.

5