●● Dinaminis IP adresas lyginant su statiniu
Jeigu dėl esamo tinklo reikia nurodyti dinaminį IP adresą, naudokite ADSL modemą arba maršruto parinktuvą, kuris palaiko dinaminį tinklo kompiuterių konfigūravimo protokolą (DHCP). DHCP palaikantys modemai
ir maršruto parinktuvai automatiškai pateikia IP adresą, potinklio šabloną, tinklų sietuvo ir DNS reikšmes, reikalingas televizoriui prisijungti prie interneto, tad jų nereikia įvesti rankiniu būdu. Daugumai namuose įrengtų tinklų reikia nurodyti dinaminį IP adresą.
Jeigu tinklui reikia nurodyti statinį IP adresą, nustatant tinklo ryšį, rankiniu būdu įveskite IP adresą, potinklio šabloną, tinklų sietuvo ir DNS reikšmes. Norėdami gauti duomenis apie IP adresą, potinklio šabloną, tinklų sietuvo ir DNS reikšmes kreipkitės į savo interneto paslaugos teikėją (ISP).
Jei tinklui reikia statinio IP adreso, naudokite ADSL modemą, palaikantį DHCP. DHCP palaikantys ADSL modemai taip pat leidžia naudoti statinius IP adresus.
●● Eternetas
Eternetas – vietinis tinklas (LAN), kuriame naudojami IEEE standartizuoti bendraašiai kabeliai.
●● Komponentinė jungtis
Komponentinės jungtys dažniausiai naudojamos žaidimų konsolėms ir perduoda vaizdo signalą padalydamos jį į skaisčio signalą (Y) ir du spalvų signalus (Pb ir Pr). Jungtis yra pažymėta kaip [Component IN]_(Pr, Pb, Y) (komponento įvestis) televizoriaus gale. Kai kuriuose įrenginiuose ji kartais žymima kaip Cr, Cb, Y. Cb ir Cr yra skaitmeniniai PB ir PR signalų perskaičiavimai.
Jungtys paprastai yra koduojamos spalvomis (raudona (R), mėlyna (B) ir žalia (G)) ir užtikrina geriausią vaizdo kokybę, kokia yra įmanoma analoginiu ryšiu.