●● 3D naočale možda neće pravilno raditi zbog smetnji s ostalih 3D proizvoda ili elektroničkih uređaja koji rade na frekvenciji 2,4 GHz, kao što su mikrovalna pećnica ili internetska pristupna točka. Ako 3D funkcija ne radi zbog smetnji, premjestite sve elektroničke uređaje i uređaje za bežičnu komunikaciju što je moguće dalje od naočala i televizora.
●● Jasnoća slike može se činiti smanjenom ako 3D videozapis gledate na mjestu koje je izloženo izravnoj sunčevoj svjetlosti ili izvoru svjetlosti.
●● 3D naočale možda neće pravilno raditi ako se u blizini nalazi električno polje ili metalni objekti, kao što je čelična ploča. Naočale držite što je moguće dalje od električnih polja i metalnih objekata.
●● Ako gledate 3D videozapise, a pritom ste dulje vrijeme nepomični, model naočala
●● Ako se 3D naočale ne uključe odmah kada ih stavite, a na televizoru je aktiviran 3D način rada, skinite model naočala
[[ Oprez
VAŽNE INFORMACIJE O 3D SLICI VEZANE UZ ZDRAVLJE I SIGURNOST. PRIJE NEGO ŠTO VI ILI VAŠE DIJETE UPOTRIJEBITE 3D FUNKCIJU, PROČITAJTE SLJEDEĆA UPOZORENJA.
●● Odrasli bi često trebali provjeravati djecu koja koriste 3D funkciju. U slučaju bilo kakvih pritužbi na zamor očiju, glavobolje, vrtoglavice ili mučnine, neka dijete prestane gledati televizijske sadržaje u 3D formatu i odmori se.
●● 3D naočale nemojte koristiti za druge namjene kao npr. obične naočale, sunčane naočale, zaštitne naočale itd.
●● Neki gledatelji prilikom gledanja televizijskih sadržaja u 3D formatu mogu osjetiti neugodu u obliku vrtoglavice, mučnine ili glavobolje. Osjetite li bilo koji od tih simptoma, prestanite s gledanjem televizijskih sadržaja u 3D formatu, skinite 3D naočale i odmorite se.
●● Dugotrajno gledanje slika u 3D formatu može uzrokovati zamor očiju. Osjetite li bilo kakav zamor očiju, prestanite s gledanjem televizijskih sadržaja u 3D formatu, skinite 3D naočale i odmorite se.