NEDERLANDS

Handmatig naar een station zoeken: Manual search

1 Selecteer de omroepband (FM1 – 3, AM).

FM

FM1 FM2 FM3

AM

AM

Opmerking:

Deze ontvanger heeft drie FM-banden (FM1, FM2 en FM3). U kunt elk van deze banden kiezen om naar FM-stations te luisteren.

2 Druk op ¢of op 4 en houd deze ingedrukt tot de vermelding “M” (voor “manual”: handmatig zoeken) op de display begint te knipperen.

3 Stem af op het station van uw keuze. U kunt dit doen zolang de vermelding “M” (voor “manual”: handmatig zoeken) op de display knippert.

Als u wilt afstemmen op een station dat op een hogere frequentie uitzendt

Als u wilt afstemmen op een station dat op een lagere frequentie uitzendt

Als u de toets loslaat, wordt de handmatige modus na 5 seconden automatisch uitgeschakeld.

Als u de toets ingedrukt houdt, blijft de frequentie veranderen (bij FM steeds met 50 kHz en bij AM—MG/LG steeds met

9 kHz) totdat u de toets loslaat.

Als een FM-stereo-uitzending slecht te ontvangen is:

MODE

1

Druk op de toets MODE om

 

 

 

 

 

de functiemodus te activeren

 

 

 

terwijl u in stereo naar een

 

 

 

FM-stereo-uitzending luistert.

8

MO

2

Druk op de toets MO (mono),

 

 

terwijl de functiemodus is geactiveerd, zodat de indicator MO op de display aangaat. Elke keer wanneer u op de toets drukt, gaat de indicator MO aan of uit.

De indicator MO (mono)

MO

Als de indicator MO op de display aan is, wordt het geluid in mono weergegeven en verbetert de ontvangstkwaliteit.

8