Ja kādam no jūsu radiniekiem šādas ierīce laikā ir notikušas epilepsijas lēkmes vai ģībšana, pirms šīs ierīces lietošanas vērsieties pie ārsta.

Ja sajūtat muskuļu spazmas vai dezorientāciju, nekavējieties pārtrauciet ierīces izmantošanu un sazinieties ar ārstu.

Lai novērstu acu pārpūli, ieturiet regulāras pauzes ierīces izmantošanas laikā.

Maziniet traumu gūšanas risku atkārtotu kustību dēļ

Atkārtoti veicot tādas darbības ar pirkstiem kā taustiņu spiešana vai spēļu spēlēšana, dažkārt varat sajust diskomfortu rokās, kaklā, plecos vai citās ķermeņa daļās. Ilgstoši lietojot ierīci, turiet to atslābinātā satvērienā un spiediet taustiņus viegli, kā arī bieži atpūtieties. Ja izmantošanas laikā vai pēc tās jūtaties nelabi, pārtrauciet ierīces izmantošanu un griezieties pie ārsta.

Izmantojot austiņas, rūpējieties par dzirdes un ausu aizsardzību

Pārlieku liela skaņa var radīt dzirdes traucējumus.

Skaļas skaņas var novērst jūsu uzmanību iešanas laikā

un izraisīt negadījumu.

Pirms austiņu ievietošanas skaņas avota ierīcē vienmēr samaziniet skaņu un atstājiet tādu skaņas skaļumu, lai varētu kvalitatīvi dzirdēt sarunu biedru vai mūziku.

Sausā vidē austiņās var uzkrāties statiskā elektrība. Centieties nelietot austiņas sausā vidē un pirms austiņu pievienošanas ierīcei pieskarieties pie metāla priekšmeta, lai izlādētu uzkrājušos statiskās elektrības lādiņu.

Nelietojiet austiņas transportlīdzekļa vadīšanas laikā. Pretējā gadījumā ir iespējams novērst uzmanību un izraisīt negadījumu, kā arī austiņu izmantošana transportlīdzekļu vadīšanas laikā jūsu valstī var nebūt legāla.

Latviešu