-Позначте і виконайте отвори з урахуванням відміток, вказаних на мал.3.
-Зафіксуйте 4 дюбелі A Мал. 3.
-Зафіксуйте скобу C до стіни за допомогою 2 гвинтів B мал.3.
-Слідкувати за тим, щоб 2 болти вирівнювання D не були затягнутими, Мал. 4 - фаза 2.а.
-Узяти нахилену витяжку і зачепити її за скобу кріплення, як показано на Мал. 4 - фаза 1.
-Після установки структури зафіксувати її на скобі, закру- тити гайку на болтові, Мал. 4 - фаза 2.
-Затягнути гайку ключем, залишивши мінімальну відстань у 3 мм між гайкою та скобою, як показано на Мал. 4 - фаза 3.
-Вирівняйте прилад в горизонтальному положенні за до- помогою гвинтів вирівнювання D Мал. 5 - фаза 1.
-Після виконання регулювання остаточно зафіксувати ви- тяжку за допомогою болтів В та гайок С, Мал. 5 - фаза 2-3.
-Для різних типів монтажу використовуйте гвинти і дю- белі, які відповідають типу стіни (напр., з залізобетону, гіпсокартону, тощо).
Якщо гвинти і дюбелі постачаються разом з виробом, переконайтеся, що вони відповідають типу стіни, на яку закріплюватиметься витяжка.
•Увага!
Перш ніж розпочати установку декоративних камінів, за- кріпити ящик електропроводки Е.
-Підняти ящик електропроводки, Мал. 6 - фаза 1. Установити скобу Е згідно трьох болтів G, що вже встанов- лені, і затягнути, як показано на Мал. 6 - фаза 2-3-4.
•Монтаж для моделей з декоративними димарями –
всмоктувальна модифікація
Підготуйте електричне живлення в межах габаритів деко- ративного димаря.
Відрегулюйте ширину опірної скоби верхнього деко- ративного димаря (Мал.7). Після цього зафіксуйте її до стіни таким чином, щоб вона знаходилася на тій же вісі з вашою витяжкою, за допомогою гвинтів A з дотриманням мінімальної відстані, вказаної на (Мал.7). Під'єднайте гнучким шлангом L фланець F до отвору відведення від- працьованого повітря (Мал.8). Застосовуючи захисні рука- вички, обережно зніміть захисну плівку з димового каналу, слідкуючи, щоб не зігнути його (Мал.9). Вставте верхній декоративний димар всередину нижнього декоративного димаря і встановіть зверху витяжку (Мал.10). Протягніть верхній декоративний димар до скоби і зафіксуйте його гвинтами B (Мал.7). Щоб перетворити витяжку всмокту- вальної модифікації у фільтрувальну модифікацію, замовте у власного продавця фільтри з активованим вугіллям і виконайте інструкції з монтажу.
•Фільтруюча модифікація:
Встановіть витяжку і два з’єднання як вказано в параграфі, що стосується монтажу витяжки у витяжній версії. Для монтажу девіатора, що фільтрує повітря, дивиться інструк- ції, що знаходяться в комплекті. Якщо такий комплект не постачається, зверніться за ним до вашого постачальника, як за додатковими аксесуарами. Фільтри мають бути встановлені на витяжному блоці, розміщеному усередині витяжки, шляхом їх установки у центрі і повороту на 90 градусів до упору (Мал.2 - Фаза 3).
ВИКОРИСТАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
•Рекомендується ввімкнути установку ще до приготування
будь-якої їжі. Рекомендується дати установці попрацювати протягом 15 хвилин після закінчення приготування їжі для повного відведення відпрацьованого повітря.
Надійна робота витяжки обумовлена правильним і постій- ним технічним обслуговуванням; особливу увагу необхідно приділяти жировому фільтру і фільтру з активованого вугілля (Мал.2 - Фаза 3).
•Жировий фільтр призначений для затримання частинок жиру, що знаходяться в повітрі, тому він засмічується залежно від інтенсивності використання установки. Акри- ловий фільтр, який знаходиться на гратці, підлягає заміні, коли написи, що видимі крізь гратку, змінюють колір, а чорнило розтікається; новий фільтр має бути встановлений так, щоб написи було видно через гратку із зовнішнього боку витяжки. У випадку, якщо акрилові фільтри не мають написів, або вживаються металеві фільтри або панелі з алюмінію, щоб уникнути можливого спалаху, кожні 2 місяці необхідно якомога ретельніше мити фільтри, виконуючи такі операції:
- зніміть фільтр з гратки і промийте його розчином води і рідкого нейтрального миючого засобу, так щоб бруд розчинився.
- Добре прополоскати теплою водою і дати висохнути. Металеві фільтри і / або панелі з алюмінію можна мити у посудомийній машинi. Пiсля багаторазового миття фільтри або панелі з алюмінію, можуть змінити колір. Цей факт не дає право на рекламацію для їх можливої заміни.
У разі невиконання інструкцій із заміни і миття Ви піддає- теся ризику запалення протижирових фільтрів.
•фільтру з активованого вугілля служать для очищення повітря, що потрапляє в навколишнє середовище. Фільтри не підлягають миттю або відновленню і повинні мінятися не рідше за один раз на чотири місяці. Насиченість акти- вованого вугілля залежить від тривалості використання установки, від типу кухні і регулярності, з якою виконується чищення протижирового фільтру
•Виконуйте регулярне чищення всіх забруднень на вен- тиляторі і на інших поверхнях, використовуючи тканину, змочену денатурованим або рідкими нейтральними не абразивними миючими засобами.
•Блок освітлення спроектований для використання під
час приготування їжі і не призначений для тривалого використання для загального освітлення приміщення. Використання освітлення на протягу довгих проміжків часу може значно скоротити термін дії лампочок СІД.
•Заміна світлодіодних ламп (Мал.9):
Якщо у версії приладу передбачені світлодіоди, для їхньої заміни слід звернутися до фахівця.
•Елементи управління (Мал.10):
-Щоб задіяти функції, розташуйте руку навпроти датчику на відстані не більше 8 см.
Датчики:
1 – СІД = лампочка, що включається при активації датчика. 2 – Передавач інфрачервоного проміння IRED = цей датчик випромінює інфрачервоне проміння під час про- ходу електричного струму.
3 - Приймач = Цей датчик приймає відбитий сигнал інф- рачервоного світла.
3 – Приймач А = активує функцію“ON/OFF” «ВКЛ./ВИКЛ.» та функцію “Cleaning mode” «Режим чистки».
-ON/OFF «ВКЛ./ВИКЛ.» Активує та виключає усі функції.
-Для активації піднести руку до датчика.
-Коли СІД включається, усі функції витяжки готові до роботи.
Увага! При зупинці роботи витяжки за допомогою від- повідного датчика, і при відсутності нової команди на протязі 10 хвилин витяжка автоматично переходить на