Kamera

Labākā seja: izņemiet vairākas fotoattēlu grupas un tās kombinējiet vislabākā iespējamā attēla veidošanai. Pieskarieties dzeltenajam rāmim uz katras sejas un izvēlieties labāko individuālo pozu katram objektam no tām pozām, kas redzamas ekrāna lejasdaļā. Pēc tam sapludiniet attēlus vienā fotoattēlā. Ierīce iesaka labāko fotoattēlu un identificē to ar .

Dramatisks att.: uzņemiet fotoattēlu sēriju un kombinējiet tos, lai izveidotu attēlu, kas parāda kustības pēdas. Pagariniet kustības pēdas attēlā, izvēloties vairāk fotoattēlus

no ekrāna lejasdaļas. Lai rediģētu izvēlēto fotoattēlu kustību pēdas, pieskarieties un izvēlieties fotoattēlu. Pieskarieties Atjaunot, lai parādītu objekta kustību pēdas vai pieskarieties Noņemt, lai dzēstu kustību pēdas. Rediģējiet fotoattēlu un pieskarieties pie .

Dzēšgumija: dzēsiet nevēlamus kustīgos objektus. Pieskarieties , lai dzēstu nevēlamus kustīgus objektus. Pieskarieties , lai atjaunotu oriģinālo fotoattēlu.

Panorāmas foto: piemērot efektu objekta fonam, kas liek objektam izskatīties ātrā kustībā. Pieskarieties Objekti, lai izvēlētos objektu. Pieskarieties Kust. aizm., lai mainītu fona miglas leņķi. Pieskarieties Leņķis un uzvelciet apli ar savu pirkstu ap lielo apli, lai pielāgotu miglošanas leņķi. Lai pielāgotu fona miglošanas līmeni, pieskarieties Kust. aizm. un velciet pielāgošanas joslu.

5 Kad jūs esat beidzis rediģēt fotoattēlus, pieskarieties .

Panorāma

Izmantojiet šo režīmu, lai uzņemtu fotoattēlu, kas sastāv no vairākiem kopā savienotiem

fotoattēliem. Ierīce identificē fotoattēlu ar sadaļā Galerija. Programmu sarakstā, pieskarieties Kamera Režīm Panorāma.

Lai iegūtu vislabāko uzņēmumu, sekojiet šiem padomiem:

Lēnām virziet kameru vienā virzienā.

Saglabājiet attēlu rāmja ietvaros kameras skatu meklētājā.

Izvairieties no fotoattēlu uzņemšanas ar nenoteiktu fonu, kā piemēram klajas debess, vai parastas sienas.

69