drošības pasākumi lietošanas laikā

UZMANĪBU

Nespiediet LCD ekrāna virsmu pārāk stipri, nepieļaujiet, ka tā atsitas

vai saduras ar asu priekšmetu. Ja saspiedīsit LCD virsmu, displeja rādījums var kļūt nevienmērīgs.

Kad uzņemat pludmalē, pie peldbaseina vai lietainā laikā, nepakļaujiet videokameru smilšu vai ūdens iedarbībai. Pretējā gadījumā videokamera var darboties nepareizi vai var rasties elektrotrieciens.

Nelietojiet videokameru vietās, kur uz to var iedarboties benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju izplūdes gāzes vai kodīgas gāzes, piemēram, ūdeņraža sulfīds. Pretējā gadījumā videokameras iekšējās vai ārējās izejas var korodēt, traucējot normālu kameras darbību.

Nepakļaujiet videokameru, akumulatoru, maiņstrāvas adapteri vai citus piederumus stiprām vibrācijām vai triecieniem un nenometiet tos. Pretējā gadījumā ierīce var nedarboties pareizi vai varat gūt ievainojumus.

Neatstājiet videokameru aizslēgtā transportlīdzeklī, kur ilgu laiku ir ļoti augsta temperatūra.

Nepieļaujiet videokameras saskari ar insekticīdiem. Insekticīdiem iekļūstot kamerā, izstrādājums varētu nedarboties pareizi. Pirms insekticīda lietošanas izslēdziet videokameru un pārklājiet to ar vinila loksni u.tml. materiāliem.

Neizmantojiet videokameru uz statīva (komplektācijā nav iekļauts) vietā, kur tā tiek pakļauta spēcīgām vibrācijām vai triecieniem.

Videokameru nedrīkst pakļaut kvēpu vai tvaiku ietekmei. Kvēpi vai tvaiks var sabojāt videokameras korpusu vai izraisīt tās darbības traucējumus.

Nepakļaujiet videokameru krasai temperatūras maiņai vai mitruma ietekmei. Pērkona negaisa laikā ārā izmantojot videokameru, pastāv arī bojājumu rašanās vai elektrotrieciena gūšanas risks.

x