svarīga informācija par lietošanu

Videokameru nedrīkst pakļaut triecieniem:

-Šīs videokameras uzbūve ir ļoti sarežģīta. Izvairieties no tās atsišanas pret cietiem priekšmetiem vai nokrišanas uz cietas virsmas.

-Neizmantojiet videokameru uz statīva vietā, kur tā tiek pakļauta spēcīgām vibrācijām vai triecieniem.

Smiltis vai putekļi nedrīkst nonākt kontaktā ar kameras sastāvdaļām!

-Smalkas smilts vai putekļu iekļūšana videokamerā vai maiņstrāvas adapterī var izraisīt darbības traucējumus vai ierīces defektus.

Ūdens vai eļļa nedrīkst nonākt kontaktā ar kameras sastāvdaļām!

-Ūdens vai eļļas iekļūšana videokamerā vai maiņstrāvas adapterī var izraisīt elektrotriecienu, darbības traucējumus vai ierīces defektus.

Ierīces virsmas uzsilšana.

-Izmantošanas laikā videokameras virsma būs nedaudz silta, bet tas nenorāda uz ierīces defektu.

Esiet piesardzīgi paaugstinātas vai pazeminātas apkārtējās temperatūras apstākļos:

-Videokameras izmantošana apstākļos, kur apkārtējās vides temperatūra ir virs 104 ° F (40 °C) vai zem 32 °F (0 °C)var radīt ieraksta/ atskaņošanas traucējumus.

-Neatstājiet videokameru pludmalē vai slēgtā automašīnā, kur tā ilgstoši tiek pakļauta paaugstinātai temperatūrai: tā rezultātā var rasties darbības traucējumi.

Kameras objektīvu nedrīkst pavērst tieši pret sauli:

-Ja tieši saules stari nonāks saskarē ar kameras objektīvu, var rasties ierīces darbības traucējumi vai ierīce var aizdegties.

-Neatstājiet videokametru ar tās LCD displeju pakļautu tiešai saules gaismas ietekmei: tā rezultātā var rasties darbības traucējumi.

viNeizmantojiet videokameru televizora vai radio tuvumā:

-Tas var izraisīt traucējumus televīzijas vai radio pārraižu uztveršanā.

Neizmantojiet videokameru spēcīgu radioviļņu vai magnētiskā lauka tuvumā:

-Ja videokameru izmantos spēcīgu radioviļņu avota vai magnētiskā lauka, piemēram, ra- dio raidītāja vai elektroierīču tuvumā, video un audioierakstā var rasties traucējumi. Arī atskaņojot normālos apstākļos ierakstītu video un skaņas ierakstu, tajā ir iespējami traucējumi. Ļaunākajā gadījumā videokam- eras darbība var būt traucēta.

Videokameru nedrīkst pakļaut kvēpu vai tvaiku ietekmei:

-Kvēpi vai tvaiks var bojāt videokam- eras korpusu vai izraisīt tās darbības traucējumus.

Nepakļaujiet videokameru kodīgu gāzu ietekmei:

-Ja videokameru izmanto vietā, kur uz to var iedarboties benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju izplūdes gāzes vai kodīgas gāzes, piemēram, ūdeņraža sulfīds, kameras iekšējie vai ārējie termināļi var korodēt, padarot normālu darbību neiespējamu, vai arī korodēt var akumulatora termināli, tā rezultātā nebūs iespējams ieslēgt strāvas padevi.

Neizmantojiet videokameru ultraskaņas gaisa mitrinātāja tuvumā:

-Ūdenī izšķīdušais kalcijs un citas ķimikālijas var nokļūt gaisā, un baltās daļiņas var pielipt pie videokameras optiskās galviņas, tā rezultātā videoka- meras darbība var būt traucēta.

Videokameras korpusa tīrīšanai nedrīkst izmantot benzolu vai atšķaidītāju:

-Kameras ārējais pārklājums var nolobīties vai korpusa virsma var tikt bojāta.

-Izmantojot drānu ar ķīmisku tīrīšanas līdzekli, vadieties pēc instrukcijām. Atmiņas karte nedrīkst būt pieejama bērniem, lai nepieļautu tās norīšanu. Lai atvienotu ierīci no strāvas padeves tīkla, kontaktdakša jāizvelk no rozetes, tāpēc kontaktdakšai jābūt darba kārtībā.