Patarima. Pabaigoje galite įmalti kelis gabalėlius duonos, kad išstumtumėte visą faršą.

Priedas dešrelėms gaminti

(plg. pav. 2.1–1.4)

Svarbu: šis priedas naudojamas tik sumalus mėsą, įdėjus į ją prieskonių ir gerai išmaišius masę. Išmirkykite žarną drėgname vandenyje, kad ji pasidarytų elastinga, paskui užmaukite ją ant piltuvėlio, palikdami neužmautą 5 cm galą (suriškite jį virvele, padarydami mazgą). Įjunkite prietaisą, dėkite į mėsmalę faršą ir pamažu traukite besipildančią žarną.

Pastaba: šį darbą lengviau atlikti dviese – vienam dėti faršą, kitam laikyti besipildančią žarną.

Pasirinkite pageidaujamą dešrelių ilgį suspausdami ir apsukdami žarną. Kad dešrelės būtų geros kokybės, pildydami žarną, stenkitės, kad į ją nepatektų oro ir darykite 10–15 cm ilgio dešreles (atskirkite dešreles vieną nuo kitos, rišdami mazgą virvele).

Priedas kukuliams„Kebbe“ gaminti

(plg. pav. 3.1–1.4)

Praktiškas patarimas:

Norėdami pagaminti smulkią tešlą„Kebbe“ arba„Kefta“ kukulius, smulkintuvo galvutėje mėsą permalkite 2–3 kartus, kol ji pasidarys tokio smulkumo, kokio norite.

Daržovių pjaustytuvas

(plg. pav. 4.1–1.4)

LT

Naudokite kiekvienam produktui rekomenduojamą kūgį (plg. lentelė su pav 6).

Patarimai, kaip pasiekti gerų rezultatų:

Naudokite standžius maisto produktus, kad būtumėte patenkinti rezultatu ir išvengtumėte maisto kaupimosi angoje, skirtoje produktams dėti. Nenaudokite prietaiso labai kietiems produktams tarkuoti ar pjaustyti, pavyzdžiui, cukrui ar mėsai.

VALYMAS

(plg. pav. 5.1–5.6 pav.)

29