Дотримання вимог зі встановлення
Під’єднання до електромережі і заземлення
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Не використовуйте
Готуючись до встановлення, перевірте живлення; воно має відповідати таким вимогам:
•плавкий запобіжник або автоматичний вимикач
•окремий ланцюг живлення лише для пральної машини.
Пральну машину слід належним чином заземлити. Якщо пральна машина не працює належним чином чи ламається, заземлення зменшує ризик ураження електричним струмом, забезпечуючи шлях найменшого опору для електричного струму.
Пральна машина постачається з кабелем живлення, який має триконтактну вилку для використання у належно встановленій та заземленій розетці.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Не під’єднуйте провід заземлення до пластмасових водопровідних труб, газопроводів чи труб подачі гарячої води.
Неправильне під’єднання проводу заземлення може призвести до ураження електричним струмом. Якщо ви не впевнені, що машину заземлено належним чином, зверніться по допомогу до кваліфікованого електрика чи спеціаліста з обслуговування.
УВАГА. Не змінюйте штепсель, який постачається з пральною машиною. Якщо він не підходить до розетки, кваліфікований електрик повинен встановити відповідну розетку.
Водопостачання
Вода наповнюватиме машину належним чином, якщо тиск води становитиме 50
Водопровідні крани мають бути розташовані на відстані 120 см від задньої панелі машини, щоб забезпечити доступ до неї шлангів подачі води.
Більшість магазинів, де продаються системи водопостачання, пропонують шланги подачі води різної довжини до 305 см.
Ризик витоку води і пошкодження можна зменшити, якщо:
•забезпечити легкий доступ до водопровідних кранів;
•закривати крани, коли машина не використовується;
•час від часу перевіряти шланг подачі води на наявність витоку.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Перед тим як використовувати пральну машину вперше, перевірте, чи не протікають з’єднання водопровідних кранів і клапанів.
Українська - 12
6/23/2016 2:31:18 PM