Bijlage

iPod

iPod-/iPhone-modellen die u bij dit product kunt gebruiken

De volumeregeling werkt mogelijk niet normaal bij iPod- en iPhone-modellen die worden vermeld op pagina 37. Als u problemen hebt met de bovenvermelde modellen, moet u de software van de iPod/iPhone bijwerken naar de nieuwste versie.

Afhankelijk van de softwareversie van de iPod kunnen zich bedieningsproblemen voordoen. Dit ligt niet aan de thuisbioscoop.

Enkele bewerkingen kunnen afwijken, afhankelijk van de softwareversie of het type van de iPod. Installeer de meest recente iPod-software. (aanbevolen)

Weergave van de inhoud van toepassingen via het product kan niet worden gegarandeerd. Wij adviseren u inhoud af te spelen die is gedownload op de iPod.

Als u problemen ondervindt bij het gebruik van uw iPod kunt u naar www.apple.com/support/ ipod gaan.

56 Nederlands

HT-E4500_XU_NL_0316.indd 56

2012-03-16 오후 5:02:09

Page 120
Image 120
Samsung HT-E4500/EN, HT-E4550/EN, HT-E4500/XN, HT-E4550/ZF, HT-E4500/ZF manual IPod