Правильна утилізація виробу

(Відходи електричного та електронного обладнання)

(Стосується країн, в яких запроваджено системи розподіленої утилізації)

Ця позначка на виробі, аксесуарах або в документації до них вказує, що виріб,

атакож відповідні електронні аксесуари (наприклад, зарядний пристрій, гарнітура, USB-кабель) не можна викидати разом із побутовим сміттям після завершення терміну експлуатації. Щоб запобігти можливій шкоді довкіллю або здоров’ю людини через неконтрольовану утилізацію, утилізуйте це обладнання окремо від інших видів відходів, віддаючи його на переробку та

уможливлюючи таким чином повторне використання матеріальних ресурсів. Фізичні особи можуть звернутися до продавця, у якого було придбано виріб, або до місцевого урядового закладу, щоб отримати відомості про місця та способи нешкідливої для довкілля вторинної переробки виробу. Корпоративним користувачам слід звернутися до свого постачальника та перевірити правила й умови договору про придбання. Цей виріб потрібно утилізувати окремо від інших промислових відходів.

Встановлення варильної поверхні

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Встановлення і заземлення пристрою має виконувати відповідний спеціаліст.

Дотримуйтеся цих вказівок. Гарантія на поширюватиметься на пошкодження внаслідок неправильного встановлення пристрою.

Технічні характеристики подано в кінці цього посібника.

Інструкції з техніки безпеки під час встановлення

Електромонтаж має бути виконано так, щоб для від’єднання пристрою від мережі був наявний пристрій, у якого роз’єднуються всі полюси з відстанню між контактами принаймні 3 мм. До таких пристроїв належать: автоматичний вимикач для захисту від перенапруги, плавкий запобіжник (запобіжники пробкового типу слід усунути з тримача), пристрій вимкнення за умови витоку на землю і контактор.

Щодо захисту від пожежі, то цей пристрій відповідає стандарту EN 60335 - 2 - 6. Цей тип пристрою може бути встановлено так, що з однієї сторони може знаходитись висока шафа або стіна.

Місце встановлення має бути захищено від ударів.

Кухонний блок, у який встановлюється пристрій, має відповідати вимогам стандарту DIN 68930 щодо стійкості.

Для захисту від вологості всі обрізані поверхні слід герметизувати відповідним герметиком.

На робочих поверхнях із керамічної плитки усі місця, які торкаються варильної поверхні, слід заповнити відповідним розчином.

На робочих поверхнях із натурального, штучного каменю або керамічної плитки для кріплення слід використовувати відповідну синтетичну смолу чи комбінований клей.

Слідкуйте, щоб між ущільнювачем і робочою поверхнею не було щілин. Не використовуйте додатковий силіконовий ущільнювач; адже це може спричинити додаткові труднощі під час демонтування пристрою з метою обслуговування.

Знімаючи, поверхню слід виштовхувати знизу.

Під варильну поверхню можна покласти плиту.

Не закривайте вентиляційні отвори між робочою поверхнею і передньою панеллю пристрою.

Українська  7

поверхні варильної Встановлення

NZ63K7777BK_WT_DG68-00802A-00_RU+UK+KK+UZ.indb 7

 

 

4/11/2016 2:00:39 PM