Pirmiau skaitykite čia

Jei prietaisas buvo panardintas į vandenį arba mikrofonas ar garsiakalbis yra šlapias, pokalbio metu garsas gali girdėtis neaiškiai. Įsitikinkite, kad mikrofonas ar garsiakalbis yra švarus ir sausas, nuvalydami jį sausu audiniu.

Jutiklinis ekranas ir kitos funkcijos tinkamai neveiks, jeigu prietaisas bus naudojamas vandenyje ar kituose skysčiuose.

Prietaisas buvo bandomas kontroliuojamoje aplinkoje ir buvo sertifikuotas atsparumas vandeniui ir dulkėms tam tikromis sąlygomis (atitinka IP67 klasifikacijos reikalavimus, kaip aprašyta tarptautiniame standarte IEC 60529–Korpuso suteikiami apsaugos laipsniai [IP kodas]; bandymo sąlygos: 15–35 °C, 86–106 kPa, 1 metre 30 minučių). Nepaisant šios klasifikacijos, prietaisas nėra atsparus vandens pažeidimams bet kokioje situacijoje.

Apsaugos nuo perkaitimo atsargumo priemonės

Kad prietaisas nesugestų, kad nebūtų nemalonaus pojūčio odai arba ji nebūtų sužalota, taip pat, kad akumuliatorius neišsikrautų, prietaisui sušilus iki tam tikros temperatūros, jame bus parodytas pradinis įspėjimas. Jei temperatūra ir toliau kils, skambučių ir kitos prietaiso funkcijos bus išjungtos ir, kol prietaisas atvės, veiks tik skubios pagalbos telefonu funkcija.

Jei tuo metu, kai bus parodytas antras įspėjimas, kalbėsite paskambinę pagalbos telefono numeriu, skambutis nebus nutrauktas tol, kol nebaigsite pokalbio. Jei prietaiso temperatūra kils toliau, bus parodytas trečias įspėjimas; tuo metu prietaisas visiškai išsijungs. Jei tuo metu bus aktyvus pagalbos skambutis, jis nebus nutrauktas tol, kol jūs nebaigsite pokalbio. Tačiau, kol prietaisas neatvės iki tam tikros temperatūros, bus neleidžiama pradėti skambinti net ir pagalbos telefono numeriu.

Jei naudojant prietaisą atsiranda nemalonių pojūčių, jo nebenaudokite ir nusiimkite nuo riešo.

6