ohutusteave

Klaasist luuk võib pesutsükli ajal väga kuumaks muutuda. Seadme töötamise ajal hoidke lapsed sellest eemal.

Ärge püüdke seadet ise parandada. Kogenematute või oskamatute inimeste poolt tehtud parandustööd võivad seadet rikkuda ja/või nõuda juba tõsisemaid parandustöid.

Kui pistik (toitejuhe) on katki, tuleb see ohutuse tagamiseks asendada tootja esindaja, teenindustöötaja või vastavat kvalifikatsiooni omava spetsialisti poolt.

Seda seadet tohib parandada ainult volitatud teeninduskeskuses ning kasutada tohib ainult originaalvaruosi.

Lapsed ja oskamatud inimesed ei tohiks seda seadet kasutada enne, kui neid on vastutava isiku poolt piisavalt juhendatud ja kui ollakse veendunud, et nad oskavad seda turvaliselt kasutada. Väikestele lastele tuleks õpetada, et nad seadmega ei mängiks.

Seade tuleb ühendada sobiva toitepingega seinakontakti.

Seade tuleb paigutada nii, et pärast kohaleasetamist oleks seinakontakt juurdepääsetav.

Ärge kasutage nahahoolduses või masseerimisel kasutatavat töödeldud vett, millele on lisatud õli, kreemi või puhastusvedelikku.

Vastasel korral võib ümbris deformeeruda, mis omakorda põhjustab rikkeid või lekkimist.

Roostevabas pesupaagis tavaliselt roostet ei teki. Kui mõni metallese (nt juukseklamber) ununeb pikemaks ajaks paaki, võib see siiski tekitada roostet.

Ärge jätke paaki pikemaks ajaks kloori sisaldavat pleegitusainet või vett.

Ärge kasutage pidevalt ega jätke pikemaks ajaks paaki rauasisaldusega vett.

Kui märkate paagi pinnale tekkinud roostet, siis kasutage selle eemaldamiseks neutraalset pesuvahendit ja käsna või pehmet lappi. (Mitte mingil juhul ärge kasutage metallharja)

Ventileerimisavadega pesumasinate puhul tuleb jälgida, et põrandakate avasid kinni ei kataks.

Kasutage uusi voolikukomplekte, vanu ei tohiks taaskasutada.

Selline tähistus tootel või selle dokumentidel näitab, et toodet ei tohi kasutusaja lõppemisel kõrvaldada koos muude olmejäätmetega. Selleks, et vältida jäätmete kontrollimatu kõrvaldamisega seotud võimaliku kahju tekitamist keskkonnale või inimeste tervisele ning edendada materiaalsete vahendite säästvat taaskasutust, eraldage toode muudest jäätmetest ja suunake taasringlusse.

Kodukasutajad saavad teavet keskkonnaohutu ringlussevõtu kohta kas toote müüjalt või keskkonnaametist. Firmad peaksid võtma ühendust tarnijaga ning kontrollima ostulepingu tingimusi ja sätteid. Toodet ei tohi panna muude hävitamiseks mõeldud kaubandusjäätmete hulka.

4_ Ohutusteave