Eco Bubble

Met Eco Bubble wordt het wasmiddel gelijkmatig verdeeld en dringt het sneller en dieper in het weefsel door.

De bellenfunctie is beschikbaar in elk programma behalve het programma Trommel reinigen. De beschikbaarheid van de functie is als volgt.

Programma

Bellenfunctie

De bellenfunctie wordt geannuleerd

 

 

 

Katoen, Synthetisch, Jeans,

 

 

Beddengoed, Donkere kleding,

 

Beschikbaar

Dagelijkse was

Beschikbaar

 

 

 

Super ecowas, Outdoorkleding,

 

Niet beschikbaar

Babykleding, Wol, Handwas

 

 

 

 

 

 

Eco trommelreiniging

Niet beschikbaar

-

 

 

 

Afhankelijk van het programma kan een andere bellenfunctie worden toegepast.

Eco Bubble is standaard ingeschakeld. Druk eenmaal op deze selectieknop op de bellenoptie uit te schakelen. Druk nogmaals op deze selectieknop om de bellenfunctie weer in te schakelen.

1.Open de deur, stop het wasgoed in de trommel en sluit de deur.

2.Druk op de knop Aan/Uit.

3.Selecteer een functie.

4.Doe de benodigde hoeveelheid wasmiddel en

wasverzachter voor de desbetreffende hoeveelheid was in de desbetreffende vakjes en sluit de wasmiddellade.

• Doe de benodigde hoeveelheid wasmiddel in het wasmiddelvakje en doe de wasverzachter in het vakje voor de wasverzachter net onder de onderste rand (MAX) van "A" voor wasverzachter)

Als het voorwasprogramma is geselecteerd, voegt u ook wasmiddel toe in het voorwasvakje .

Als u vloeibaar wasmiddel wilt gebruiken, laat u het vakje voor vloeibaar wasmiddel in de lade zitten (zie het gedeelte "Vloeibaar wasmiddel" op pagina 31).

Stop geen wasmiddel in poedervorm in het vakje voor vloeibaar wasmiddel.

5.Druk op de knop Start / Pauze.

Druk op de knop Start / Pauze om het wasprogramma te starten.

De hoeveelheid wasgoed wordt automatisch vastgesteld en het wasgoed wordt gewassen.

Nadat de wasmachine met een programma is begonnen, kunt u de bellenfunctie niet meer toevoegen of selecteren.

• Er worden voldoende bellen gegenereerd met de toegevoegde hoeveelheid wasmiddel.

Reinig regelmatig het vuilfilter. Periodieke reiniging helpt ervoor te zorgen dat voldoende bellen worden gegenereerd.

Afhankelijk van het wasmiddel en het wasgoed, worden de bellen mogelijk geabsorbeerd en kan het lijken of er maar weinig bellen zijn.

Hoewel er bellen worden gegenereerd vanaf het moment dat het wasprogramma begint, kan het een aantal minuten duren voordat gebruikers de bellen kunnen zien.

doen 02 De was

Nederlands_27

SEINE_Bubble-03147G-03_NL.indd 27

2013-7-23 17:33:16

Page 27
Image 27
Samsung WF816P4SAWQ/EN, WF916P4SAWQ/EN manual Nederlands27, Programma Bellenfunctie