ПРИМІТКА:

ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

підставки внаслідок теплового навантаження. Не пере- вищуйте час попереднього розігрівання, зазначений в рецепті до страви.

Ні в якому разі не користуйтеся металевим при- ладдям, яке відбиває мікрохвилі та може призвести до утворення електричної дуги. Не ставте в піч банки. Користуйтеся тільки поворотним столиком та під- ставкою, які призначення для роботи в даній печі. Не користуйтеся піччю без поворотного столика.

Щоб уникнути пошкодження поворотного столика:

a)Перш ніж мити поворотний столик водою, дайте йому охолонути.

б) Не кладіть на холодний поворотний столик гарячу їжу або гарячий посуд.

в) Не кладіть на гарячий поворотний столик холодну їжу або холодний посуд.

Під час експлуатації печі не розміщуйте жодних предметів на зовнішньому корпусі печі.

Не користуйтеся для мікрохвильової обробки плас- тиковими ємностями, якщо піч не остигнула після роботи в режимі ГРИЛЬ та КЛИБІНОВАНИЙ ГРИЛЬ - вони можуть розплавитись.

Під час роботи у згаданих вище режимах не слід користуватися пластиковими ємностями, хіба що виробник цих ємностей вказав про можливість та- кого використання.

ПРИМІТКА:

Уразі виникнення сумнівів щодо підключення при- ладу до електромережі зверніться до кваліфікованого електрика, якщо має відповідні повноваження.

Ані виробник, ані дилер не несуть жодної відпо- відальності за пошкодження печі або травми, по- в'язані з недотриманням відповідної процедури підключення печі до електромережі.

На стінках печі або навколо ущільнювачів дверцят та ізоляційних поверхонь іноді може з'являтися во- дяний конденсат або краплі. Це нормальне явище, що не свідчить про витік мікрохвильової енергії або несправність приладу.

Цей умовний знак означає, що поверхні нагріваються під час експлуатації приладу.

1.Виймайте всі пакувальні матеріали зсередини камери печі.

2.Уважно огляньте піч на предмет будь-яких по- шкоджень.

3.Встановлюйте піч на надійну горизонтальну по- верхню, міцність якої дозволить витримати вагу печі разом з найважчим предметом, який можна у ній нагрівати. Не ставте піч на шафу.

4.Оберіть горизонтальну поверхню, навколо якої достатньо місця, щоб впускні та випускні венти- ляційні отвори залишалися відкритими.

Піч слід розміщати задньою стінкою до стіни.

Між піччю та будь-якою прилеглою стіною має залишатись проміжок не менш від 7,5 см. З од- ного боку стінка печі має бути вільна.

Мінімальний проміжок над піччю має станови- ти 30 см.

Не знімайте ніжки з дня печі.

Перекривання вхідних та/або вихідних отво- рів може вивести піч з ладу.

Розташовуйте піч якомога далі від радіо- та телевізійних приймачів. Користування мікро- хвильовою піччю може призводити до виник- нення завад у прийманні радіо- та телевізійно- го сигналу.

ВСТАНОВЛЕННЯ

30 см

Вільне місце

7,5 см

УКРАЇНСЬКА

5.Дверцята печі під час приготування можуть нагрітися до високої температури.

Розмістіть чи встановіть піч так, щоб її дно було розташоване над підлогою на висоті 85 см або вище. Не дозволяйте дітям підходи- ти до дверцят, щоб вони не опеклися.

6.Надійно вставте вилку печі до стандартної за- земленої побутової електророзетки.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Не ставте піч біля джерел тепла, вологи або в вологих місцях (наприклад, біля зви- чайної плити) чи біля займистих матеріалів (напри- клад, штор).

Не перекривайте вентиляційні отвори. Не ставте на піч жодні предмети.

UA-7

Page 121
Image 121
Sharp R-742, R-642 manual Встановлення, Важливі Інструкції З Техніки Безпеки, UA-7, Примітка