Displayitems

Voorbeeld: wanneer u de normale weergavestand selecteert door herhaaldelijk op (IMAGE) te drukken (pagina 7).

AB C

DE

ARadioband B TP/TA/AF*1 C Klok

D Voorinstelnummer

E Frequentie*2 (programmaservicenaam), RDS- gegevens

*1 Als Information "All" is ingesteld:

-"TP" gaat branden als "TP" wordt ontvangen.

-"TA"/"AF" gaat branden als "TA/AF" aan is. Wanneer "TA" wordt ontvangen, knippert "TA" in D.

*2 Als u de RDS-zender ontvangt, wordt "RDS" links van de frequentieaanduiding weergegeven.

RDS-diensten

Dit apparaat biedt automatisch RDS-diensten op de volgende manier:

AF (alternatieve frequenties)

Hiermee wordt de zender met het sterkste signaal in een netwerk geselecteerd of wordt opnieuw op deze zender afgestemd. Als u deze functie gebruikt, kunt u onafgebroken naar hetzelfde programma luisteren tijdens een lange rit zonder dat u steeds handmatig op dezelfde zender hoeft af te stemmen.

TA (verkeersinformatie)/

TP (verkeersprogramma) Hiermee ontvangt u de huidige verkeersinformatie/-programma's. De huidige bron wordt onderbroken door eventuele verkeersinformatie/-programma's.

PTY (programmatypen)

Hiermee geeft u het ontvangen programmatype weer. Hiermee zoekt u ook naar het geselecteerde programmatype.

CT (kloktijd)

Met de CT-gegevens van de RDS-uitzending wordt de klok ingesteld.

Opmerkingen

In bepaalde landen/regio's zijn wellicht niet alle RDS-functies beschikbaar.

RDS functioneert wellicht niet als het ontvangstsignaal zwak is of als de zender waarop u hebt afgestemd, geen RDS-gegevens verzendt.

AF en TA/TP instellen

1Druk herhaaldelijk op (AF/TA) tot de gewenste instelling wordt weergegeven.

Selecteer

Actie

AF on

AF inschakelen en TA

 

uitschakelen.

 

 

TA on

TA inschakelen en AF

 

uitschakelen.

 

 

AF/TA on

AF en TA inschakelen.

 

 

AF/TA off

AF en TA uitschakelen.

 

 

RDS-zenders met de AF- en TA- instelling opslaan

Ukunt RDS-zenders vooraf instellen met de AF- en TA-instelling. Als u de BTM-functie gebruikt, worden alleen RDS-zenders met dezelfde AF-/ TA-instelling opgeslagen.

Als u handmatig vooraf instelt, kunt u voor zowel RDS- als niet-RDS-zenders de AF-/TA-instelling instellen.

1Stel AF/TA in en sla de zender vervolgens met BTM of handmatig op.

Het volume van de verkeersinformatie instellen

U kunt het volume van de verkeersinformatie vooraf instellen, zodat u geen enkel bericht mist.

1Draai de volumeknop om het gewenste volume te regelen.

2Houd (AF/TA) ingedrukt tot "TA Vol" wordt weergegeven.

Noodberichten ontvangen

Als AF of TA is ingeschakeld, wordt de geselecteerde bron automatisch onderbroken door de noodberichten.

Een regionaal programma beluisteren — Regional

Als de AF-functie is ingeschakeld: de fabrieksinstelling van het apparaat beperkt de ontvangst tot een bepaalde regio, zodat er niet wordt overgeschakeld naar een andere regionale zender met een sterkere frequentie.

Wanneer u het ontvangstgebied van het regionale programma verlaat, stelt u "Regional off" in in het menu (pagina 18).

Opmerking

Deze functie werkt niet in het Verenigd Koninkrijk en bepaalde andere gebieden.

10