Verschillende manieren van afspelen

Snel een bepaald muziekstuk of punt opzoeken (Snel zoeken)

U kunt op twee manieren snel zoeken.

Indexzoeken — Snel zoeken terwijl u de nummers of namen van de muziekstukken in de gaten houdt (fabrieksinstelling).

Tijdzoeken — Snel zoeken terwijl u de verstreken tijd in de gaten houdt.

MENU/ENTER

., N>, X, x

1 Druk tijdens het afspelen op MENU/

ENTER.

2 Druk enkele malen op .of N> totdat “SEARCH” op het uitleesvenster knippert en druk vervolgens op MENU/ENTER.

3 Druk herhaaldelijk op .of N> totdat “Index” (indexzoeken) of “Time” (tijdzoeken) op het uitleesvenster knippert en druk vervolgens op MENU/ENTER.

4 Druk op X.

5 Houd .of N> ingedrukt totdat het nummer/de naam van het gewenste muziekstuk verschijnt (indexzoeken) of totdat de gewenste verstreken tijd (tijdzoeken) op het uitleesvenster verschijnt.

6 Druk op X.

Het afspelen begint vanaf het geselecteerde muziekstuk.

De bewerking annuleren

Druk op x.

z

Als u deze procedure uitvoert terwijl de speler in de shufflestand staat, begint het afspelen in shufflestand met het geselecteerde muziekstuk.

Als het eerste of het laatste muziekstuk op de disc wordt bereikt terwijl u de toets .of N>ingedrukt houdt in stap 5, wordt verder gezocht in respectievelijk het laatste of het eerste muziekstuk. (Als u in de groepsmodus het eerste of het laatste muziekstuk bereikt terwijl u de toets .of N>ingedrukt houdt in stap 5, wordt verder gezocht in respectievelijk het eerste of het laatste muziekstuk in de groep.) (Zie “De groepsfunctie gebruiken” (pagina 12).)

De zoekmodus selecteren

U hebt keuze uit verschillende afspeelstanden zoals één afspelen (1Rep.), shuffle (Shuff) en geprogrammeerd afspelen (PGM).

MENU/ENTER

., N>

1 Druk tijdens het afspelen op MENU/

ENTER.

2 Druk enkele malen op .of N> totdat “P-MODE” op het uitleesvenster knippert en druk vervolgens op MENU/ENTER.

10-NL