ietekmēt ierīces dzīves ilgumu un, iespējams, izraisīt bīstamu situāciju.

1.Ārējās virsmas tīriet ar mīkstu drāniņu un siltu ziepjūdeni. Noskalojiet un nosusiniet.

2.Noslaukiet visus izšļakstītos produktus un traipus no krāsns iekšpuses ar drāniņu, kas samitrināta ziepjūdeni. Noskalojiet un nosusiniet.

3.Lai atmērcētu piekaltušās ēdiena daļiņas un likvidētu smakas, novietojiet krūzīti ar atšķaidītu citronu sulu krāsnī un karsējiet desmit minūtes ar maksimālo jaudu.

4.Mazgājiet trauku mazgājamā mašīnā mazgājamo paplāti vienmēr, kad nepieciešams.

NELEJIET ūdeni ventilācijas atverēs. NEKAD nelietojiet nekādus abrazīvos tīrītājus vai ķīmiskos šķīdinātājus. Īpaši uzmanieties, tīrot durvju blīvējumu, lai nodrošinātu, ka neviena daļiņa:

neuzkrājas,netraucē durvju pareizai aizvēršanai.

Tīriet mikroviļņu krāsns iekšpusi pēc katras lietošanas reizes ar vidēju

mazgāšanas līdzekli, bet pirms tam ļaujiet krāsnij atdzist, lai negūtu traumas.Tīrot krāsns iekšpuses augšdaļu, var ērti pagriezt sildītāju uz leju45° leņķī un to notīrīt.(Tikai modelim ar nolokāmo sildītāju)Mikroviļņu krāsns glabāšana un tās remontdarbi

Glabājot savu krāsni vai nogādājot to apkalpes centrā remontdarbu veikšanai, ir jāņem vērā daži piesardzības pasākumi. Krāsni nedrīkst lietot, ja durvis vai durvju blīvējums ir bojāts:

• Salauztas eņģesNodilis blīvējumsDeformēts vai ieliekts krāsns ietvars

Remontdarbus drīkst veikt tikai kvalificēts mikroviļņu krāsns apkalpes speciālists

NEKAD nenoņemiet krāsns ārējo ietvaru. Ja krāsns nedarbojas pareizi un ir nepieciešami remontdarbi vai arī jums ir šaubas par tās stāvokli:

Atvienojiet tās kontaktdakšu no sienas kontaktrozetes

Latviešu - 7

ME83D-1_BAL_DE68-04225B_LV.indd 7

 

 

05/10/2013 10:28:39