Jei jūsų giminaičiui naudojantis panašiu prietaisu kilo tam tikrų sveikatos sutrikimų (traukuliai, alpimas), prieš naudodamiesi prietaisu pasitarkite su gydytoju.

Jei jaučiate nemalonius jausmus, pvz., raumenų spazmus ar orientacijos praradimą, tuoj pat nustokite naudotis prietaisu ir pasitarkite su gydytoju.

Kad nepervargintumėte akių, naudodamiesi prietaisu darykite dažnas pertraukas.

Sumažinkite traumų nuo pasikartojančių judesių pavojų

Nuolat atliekant tuos pačius veiksmus, kaip antai spaudant klavišus, piešiant pirštu simbolius jutikliniame ekrane arba žaidžiant vaizdo žaidimus, gali atsirasti nemalonių pojūčių rankose, kakle, pečiuose arba kitose kūno dalyse. Ilgai naudodami prietaisą, laikykite jį atpalaiduota ranka, klavišus spauskite švelniai ir darykite pertraukėles. Jei naudodami prietaisą arba po to juntate diskomfortą, liaukitės naudoti prietaisą ir kreipkitės į gydytoją.

Kai naudojate prietaisą eidami ar judėdami, imkitės atsargumo priemonių

Kad nesusižalotumėte ir nesužalotumėte kitų, visada stebėkite aplinką.

Nenešiokite prietaiso galinėse kišenėse ar ties juosmeniu

Nukritę galite susižeisti arba apgadinti prietaisą.

Nedažykite prietaiso ir neklijuokite ant jo lipdukų

Dažai ir lipdukai gali kliudyti judančioms dalims ir sutrikdyti prietaiso veikimą.

Jei esate alergiški prietaiso dažams ar metalinėms dalims, tai gali sukelti niežulį, egzemą ar odos patinimą. Tokiu atveju liaukitės naudoti prietaisą ir kreipkitės į gydytoją.

Nesinaudokite prietaisu, jei jis įskilęs arba sudaužytas

Sudužęs stiklas gali sužeisti jūsų rankas arba veidą. Nuneškite prietaisą pataisyti į„Samsung“ klientų aptarnavimo centrą.

Lietuvių kalba