Üldteave

Kui seadet on kastetud vette või mikrofon või kõlar on märjad, ei pruugi kõne ajal heli korralikult kostuda. Veenduge, et mikrofon või kõlar oleks puhas ja kuiv ning pühkige seda kuiva riidetükiga.

Puuteekraan ja teised funktsioonid ei pruugi korralikult toimida, kui seadet kasutatakse vees või muudes vedelikes.

Teie seadet on katsetatud kontrollitud keskkonnas ning selle vee- ja tolmukindlust on tõestatud teatud olukordades (vastab rahvusvahelises standardis IEC 60529 – Ümbristega tagatavad kaitseastmed [IP-kood] – kirjeldatud IP67 klassifikatsiooni nõuetele; katse tingimused: 15–35 °C, 86–106 kPa, 1 meeter, 30 minutit). Hoolimata klassifikatsioonist pole teie seade igas olukorras veekahjustuste eest kaitstud.

Ettevaatusabinõud ülekuumenemise puhuks

Seadme rikete, naha ebamugavustunde või kahjustuste ja aku tühjenemise vältimiseks kuvatakse seadme konkreetse temperatuurini jõudes ekraanil esialgne hoiatus. Kui seadme temperatuur jätkuvalt tõuseb, ilmub ekraanile teine hoiatus ning samal ajal deaktiveeritakse kuni seadme jahtumiseni ettenähtud temperatuurini kõik kõned ja seadme funktsioonid, v.a kõned hädaabinumbritele.

Kui teil on teise hoiatuse kuvamise ajal pooleli kõne hädaabinumbrile, jääb kõne aktiivseks selle lõpetamiseni. Kui seadme temperatuur veelgi tõuseb, ilmub kolmas hoiatus ning kogu seade lülitub seekord välja. Kui teil on sellel ajal pooleli kõne hädaabinumbrile, püsib seade töös kuni kõne lõpetamiseni. Samas ei ole enne seadme ettenähtud temperatuurini jahtumist võimalik teha uusi kõnesid, sealhulgas hädaabikõnesid.

Kui tunnete seadet kasutades ebamugavust, lõpetage selle kasutamine ja eemaldage see randmelt.

6