
72APPENDIX D: REDUNDANT POWER SUPPLY SAFETY INFORMATION
OSTRZEŻENIE: Instalacja zasilacza nadmiarowego (RPS) powinna być wykony- wana przez odpowiednio przeszkolony i wykwalifikowany personel.
OSTRZEŻENIE: Te instrukcje należy przeczytać razem z instrukcjami doty-
czącymi bezpieczeństwa i instalacji dostarczonymi z systemem zasilania nadmi- arowego.
OSTRZEŻENIE: Jeśli dowolny przełącznik Switch 4210 jest zasilany z zasilacza RPS, urządzenie musi być uziemione. Można to uzyskać przez podłączenie prze- wodu zasilającego do urządzenia lub przez podłączenie końcówki uziemienia z tyłu urządzenia do dobrego elementu uziemiającego. Należy upewnić się, że urządzenie zostało uziemione przed podłączeniem zasilacza prądu stałego do zasilacza RPS.
OSTRZEŻENIE: Wszystkie zasilacze RPS muszą mieć certyfikat nieuziemionego źródła zasilania SELV zgodny z normami IEC
OSTRZEŻENIE: Te instrukcje należy przeczytać razem z charakterystyką zasi- lającego prądu stałego przełącznika Switch 4210 opisaną w Dodatku C, Specy- fikacja techniczna.
OSTRZEŻENIE: Podczas podłączania kabla do zasilacza RPS należy przestrze- gać zaleceń producenta.
OSTRZEŻENIE: Podczas podłączania kabla do zasilacza RPS należy upewnić się, że wyłącznik w zasilaczu jest w pozycji otwartej (wyłączony).
OSTRZEŻENIE: Należy upewnić się, że końcówka dodatnia przełącznika jest podłączona do dodatniej (wspólnej) końcówki zasilacza RPS, a ujemna końcówka przełącznika jest podłączona do ujemnej końcówki (wyłącznika) zasilacza RPS.
OSTRZEŻENIE: Nie używać standardowego „dodatnio uziemionego”