
2.Druk op de modusknop [3] voor het apparaat dat u wilt identificeren (TV, VCR, DVD, ASAT of DSAT). Het
3.Druk nogmaals op SETUP [7]. Het
4.Om het eerste cijfer te identificeren drukt u op de cijfers van 0 tot 9 [9] totdat het LED- lampje knippert. Het ingedrukte nummer is het eerste cijfer van de code.
5.Druk weer op alle cijfertoetsen om het tweede cijfer te vinden.
6.Druk weer op alle cijfertoetsen om het derde cijfer te vinden. Zodra het derde cijfer is gevonden, gaat het
7.5Standaardvolume instellen voor de satelliet ontvanger Standaard wordt het volume in de Satelliet modus via de TV geregeld. Sommige satellietdecoders hebben een eigen volumeregeling. U kunt deze functie dan omprogrammeren zodat het volume direct via de satellietontvanger wordt bediend.
1.Druk op de
2.Druk op SETUP [8] en houd deze knop ingedrukt totdat het
3.Laat SETUP [8] los.
4.Druk op Mute [4] en houd deze knop ingedrukt. Het LED lampje gaat hierbij uit. Houd de knop ongeveer 8 seconden ingedrukt totdat het LEDje een keer knippert .
5.Het volume is nu ingesteld voor bediening via de satellietontvanger. Herhaal deze procedure indien u weer terug wilt naar de volumeregeling via de TV.
7.6 Schakelen tussen antennesignaal en audio/video bron
Op TV Anywhere zender kan behalve het antennesignaal ook een externe audio/video bron aangesloten worden (bijv. een DVD speler, videorecorder of satellietontvanger). Het is mogelijk om met de TV Anywhere afstandsbediening tussen het antennesignaal en deze externe bron te schakelen. Dit kunt u doen door op de [CATV / AV] toets van de afstandsbediening te drukken. Zorg ervoor dat de afstandsbediening in CBL mode staat (druk eerst op de toets CBL).
7.7Wijzigen van de code van de 6in1 afstandsbediening voor gebruik met de
TV Anywhere
☺ Het is alleen nodig om de codes van de TV Anywhere afstandsbediening te wijzigen wanneer er meerdere TV Anywhere systemen worden gebruikt in uw directe omgeving (binnen 100 m).
☺U krijgt alleen toegang tot het onderstaande scherm / het wijzigen van de code NADAT u de TV Anywhere heeft geprogrammeerd (hoofdstuk 6).
De basisinstelling van de afstandsbediening is "636". Om de code van de afstandsbediening en van de TV Anywhere te wijzigen volgt u onderstaande procedure:
1.Druk op SETUP totdat de LED aanblijft
2.Druk op CBL
114 | MARMITEK |