•Aukštos temperatūros tolerancija yra individuali. Imkitės papildomų atsargumo priemonių, kai prietaisu naudojasi vaikai, vyresni asmenys ir specialiųjų poreikių turintys žmonės.
Nenaudokite prietaiso, kai nuimtas galinis dangtelis
Iš prietaiso gali iškristi akumuliatorius. Taip jis gali sugesti ar pradėti veikti netinkamai.
Jeigu prietaise įmontuota fotoaparato blykstė ar lemputė, nešvieskite į žmonių ar gyvūnų akis
Blykstės naudojimas arti akių gali laikinai apakinti arba sužaloti akis.
Apsaugokite akis nuo neigiamo šviesos blyksnių poveikio
•Patalpa, kur naudojate savo prietaisą, turi būti bent minimaliai apšviesta, taip pat nelaikykite ekrano prie pat akių.
•Ilgai žiūrint filmus arba žaidžiant vaizdo žaidimus, dėl ryškios šviesos poveikio gali laikinai susilpnėti regėjimas. Pajutę nemalonius simptomus, prietaisą iš karto išjunkite.
•Jei jūsų giminaičiui naudojantis panašiu prietaisu kilo tam tikrų sveikatos sutrikimų (traukuliai, alpimas), prieš naudodamiesi prietaisu pasitarkite su gydytoju.
•Jei jaučiate nemalonius jausmus, pvz., raumenų spazmus ar orientacijos praradimą, tuoj pat nustokite naudotis prietaisu ir pasitarkite su gydytoju.
•Kad nepervargintumėte akių, naudodamiesi prietaisu darykite dažnas pertraukas.
Sumažinkite traumų nuo pasikartojančių judesių pavojų
Nuolat atliekant tuos pačius veiksmus, kaip antai spaudant klavišus, piešiant pirštu simbolius jutikliniame ekrane arba žaidžiant vaizdo žaidimus, gali atsirasti nemalonių pojūčių rankose, kakle, pečiuose arba kitose kūno dalyse. Ilgai naudodami prietaisą, laikykite jį atpalaiduota ranka, klavišus spauskite švelniai ir darykite pertraukėles. Jei naudodami prietaisą arba po to juntate diskomfortą, liaukitės naudoti prietaisą ir kreipkitės į gydytoją.
Lietuvių kalba