GDSO toets 2

De DSO-stand selecteren (1, 2, 3 of off). Hoe groter het getal, des te duidelijker het effect.

HOFF toetsDe bron uitschakelen/stoppen.ISEEK +/– toets

Radio:

Automatisch afstemmen op zenders (indrukken); handmatig zoeken naar zenders (ingedrukt houden).

CD:

Tracks overslaan (indrukken); tracks blijven overslaan (indrukken, vervolgens binnen 1 seconde nogmaals indrukken en vasthouden); een track snel vooruit-/ terugspoelen (ingedrukt houden).

J (voorpaneel losmaken) toets 4KSOURCE toetsDe bron inschakelen/wijzigen (radio/CD/ MD*1/AUX*2).LMODE toets 8, 13De radioband (FM/MW/LW) selecteren/de stand selecteren*3.MRESET toets (achter het voorpaneel) 4NCijfertoetsen

Radio:

De opgeslagen zenders ontvangen (indrukken); zenders opslaan (ingedrukt houden).

CD/MD*1:

(1): REP 8

(2): SHUF 8

(5): BBE MP*4 2

Als u de BBE MP-functie wilt activeren, stelt u "BBE MP-on" in tijdens het afspelen op dit apparaat. Wilt u de functie annuleren, dan stelt u "BBE MP-off" in.

OAF (alternatieve frequenties)/TA (verkeersinformatie) toets 9, 10

AF en TA/TP in RDS instellen.PGP*5/PRESET –/+ toetsen

Voorkeurzenders selecteren/groepen overslaan (indrukken); groepen blijven overslaan (ingedrukt houden).

QOntvanger voor de kaartafstandsbedieningRDiscsleuf 5De disc plaatsen.
SZ (uitwerpen) toets 5De disc uitwerpen.

De volgende toetsen op de kaartafstandsbediening verschillen van de toetsen op het apparaat of hebben andere functies dan de toetsen op het apparaat.

w; MENU toetsHet menu openen.wa ENTER toetsEen instelling voltooien.ws < (.)/, (>) toetsenDe radio/CD bedienen, dezelfde functie als (SEEK) +/– op het apparaat.wd DSPL (display)/PTY (programmatype) toets 8, 10, 13Displayitems wijzigen; PTY in RDS selecteren.wf LIST toets 9, 14De lijst openen.wg M (+)/m (–) toetsenDe radio/CD bedienen, dezelfde functie als (GP/PRESET) –/+ op het apparaat.

*1 Als een MD-wisselaar is aangesloten.

*2 Wanneer een optioneel draagbaar apparaat van Sony is aangesloten.

*3 Als een CD/MD-wisselaar is aangesloten.

*4 Alleen het apparaat.

*5 Als een MP3/ATRAC CD wordt afgespeeld en geen wisselaar is aangesloten. Als de wisselaar is aangesloten, is de werking anders. Zie pagina 12 voor meer informatie.

Opmerking

Als het apparaat wordt uitgeschakeld en het display verdwijnt, kan het apparaat niet worden bediend met de kaartafstandsbediening, tenzij op (SOURCE) op het apparaat wordt gedrukt of er een disc wordt geplaatst om het apparaat eerst te activeren.

Tip

Zie "De lithiumbatterij van de kaartafstandsbediening vervangen" op pagina 16 voor meer informatie over het vervangen van de batterij.

7