Beginnen met Rover

Uw SmartDisk Rover biedt amusement en is veelzijdig. Dit apparaat doet dienst als een draagbaar opslagmedium, MP3-muziekspeler, FM-radio, en voice recorder. Laten we snel beginnen door een paar MP3's vanaf uw computer naar uw Rover te kopiëren en van de muziek te genieten. Later kunt u de rest van de handleiding doorlezen om meer te weten te komen over de geavanceerde functies van uw nieuwe metgezel.

De batterij plaatsen

Plaats de meegeleverde AAA-batterij door aan de achterzijde van uw Rover met uw duim de batterijklep open te schuiven. Leg de batterij in het apparaat. Houd hierbij rekening met de plaats van de + en – pool, en schuif de batterijklep terug op zijn plaats.

De Rover op uw computer aansluiten

Gebruikers van Windows 98SE

Als u op uw PC met Windows 98SE werkt, moet u eerst een stuurprogram- ma downloaden vanaf het Internet en dit op uw computer installeren. Bezoek de support-website van SmartDisk (zie Technische ondersteuning later in deze handleiding) en volg de links voor Rover-support als u meer informatie wilt over het downloaden, installeren en gebruiken van de software. Als u klaar bent, kunt u verdergaan met Rover aansluiten om uw Rover aan te sluiten.

Als u met Windows Me, Windows 2000 of Windows XP werkt, hoeft geen software te worden geïnstalleerd; ga dan verder met Rover aansluiten.

Gebruikers van Mac OS 8.6

Als u op uw Macintosh het besturingssysteem Mac OS 8.6 gebruikt en uw computer niet met ingebouwde USB-ondersteuning uitgerust is of wanneer u een ouder model heeft, dan is het mogelijk dat op uw systeem het pakket USB Mass Storage Support van Apple niet geïnstalleerd is. Dit pakket is

71

Page 74
Image 74
SmartDisk Beginnen met Rover, De batterij plaatsen, De Rover op uw computer aansluiten, Gebruikers van Windows 98SE