Uw router aansluiten en configureren

Setup-Assistent

Met de meegeleverde Setup-Assistent software is het installeren van de router erg eenvoudig. Hiermee hebt u uw router binnen een paar minuten aan de praat. Om de Setup-Assistent te kunnen gebruiken moet uw Windows 2000-, XP- of Vista™-computer rechtstreeks zijn aangesloten op de ADSL-lijn en moet de internetverbinding tijdens

de installatie actief en operationeel zijn. Is dat niet het geval, ga dan te werk volgens het hoofdstuk “Alternatieve installatiemethode” in deze handleiding om uw router te configureren. Bij gebruik van een ander besturingssysteem dan Windows 2000, XP, Vista of Mac OS X, dient u gebruik te maken van het hoofdstuk “Alternatieve installatiemethode” in deze handleiding.

Stap 1A: Hardware aansluiten – Volg de aanwijzingen in de beknopte installatiehandleiding

Eerste installatie

Volg deze stappen als u geen bestaande modem vervangt. Indien u een bestaande modem vervangt, ga dan verder op bladzijde 9 bij “Een bestaande modem of modem/ router vervangen”.

1A.1 Haal uw nieuwe router uit de verpakking en zet

hem naast uw computer. Zet de antenne van de router in verticale stand.

1A.2 Pak de gele RJ45-kabel die met uw router is

meegeleverd. +Sluit eerst het ene uiteinde van deze kabel aan op een gele poort aangeduid met “Wired Computers” (Bedrade computers) op de achterkant van uw router.

Sluit vervolgens het andere uiteinde aan op de netwerkpoort aan de achterkant van uw computer. [Insert Ethernet logo]

1A.3 Pak de meegeleverde RJ11-telefoonkabel. Sluit het ene uiteinde aan op de grijze poort die wordt aangeduid met “DSL” aan de achterkant van uw router. Sluit vervolgens het andere uiteinde aan op de ADSL-aansluiting (op een aansluiting aan de wand of op een ADSL-splitter).

Opmerking: Sommige ADSL-aansluitingen vereisen een microfilter. Uw ADSL-provider kan u vertellen of u een microfilter nodig hebt. Belkin levert een microfilter mee met het product in die regio’s waarin ze doorgaans nodig zijn. Raadpleeg de handleiding die u van uw ADSL-provider hebt gekregen om vast te stellen of u een microfilter nodig hebt.

8

Page 262
Image 262
Belkin F5D7632EA4A user manual Uw router aansluiten en configureren, Setup-Assistent, Eerste installatie