NAPRAWA LUB WYMIANA PRODUKTU NA PODSTAWIE NINIEJSZEJ GWARANCJI JEST WYŁĄCZNYM ŚRODKIEM NAPRAWCZYM PRZYSŁUGUJĄCYM KONSUMENTOWI.. FIRMA GN NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY PRZYPADKOWE LUB NASTĘPCZE WYNIKAJĄCEJ Z NARUSZENIA DOWOLNEJ WYRAŹNEJ LUB DOROZUMIANEJ GWARANCJI DOTYCZĄCEJ PRODUKTU.. W ZAKRESIE DOZWOLONYM PRZEZ PRAWO NINIEJSZA GWARANCJA JEST WYŁĄCZNA I ZASTĘPUJE WSZYSTKIE INNE GWARANCJE WYRAŹNE I DOROZUMIANE, W TYM MIĘDZY INNYMI GWARANCJĘ PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU..

UWAGA! Niniejsza gwarancja zapewnia kupującemu określone uprawnienia.. Kupującemu mogą przysługiwać inne uprawnienia, różniące się w zależności od kraju.. W niektórych systemach prawnych wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody przypadkowe lub następcze bądź odpowiedzialności z tytułu gwarancji dorozumianych jest niedozwolone, zatem powyższe ograniczenia mogą nie mieć zastosowania do kupującego.. Niniejsza gwarancja nie narusza uprawnień ustawowych kupującego wynikających z odpowiednich przepisów prawa krajowego lub lokalnego..

Certyfikaty bezpieczeństwa

CE

Ten produkt jest oznakowany symbolem CE zgodnie

z postanowieniami dyrektywy w sprawie urządzeń radiowych i końcowych urządzeń telekomunikacyjnych oraz wzajemnego uznawania ich zgodności (dyrektywa 1999/5/WE).. Niniejszym firma GN Netcom A/S oświadcza, że produkt ten jest zgodny

z istotnymi wymogami i innymi odpowiednimi postanowieniami dyrektywy 1999/5/WE.. Dalsze informacje można uzyskać na stronie http://www..jabra..com..

Bluetooth

Znak i logo Bluetooth® są własnością firmy Bluetooth SIG, Inc..,

a użycie tych znaków przez firmę GN Netcom A/S podlega licencji.. Pozostałe znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm..

Produkt należy utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami i normami.. www..jabra..com/weee

english

Jabra SP200

17

Page 324
Image 324
Jabra SP200 user manual Certyfikaty bezpieczeństwa, Ten produkt jest oznakowany symbolem CE zgodnie