28 NE

D.S.C.-WEERGAVE

Normale weergave van stilbeelden

De met de camcorder gemaakte stilbeelden worden automatisch genummerd en in numerieke volgorde op de geheugenkaart opgeslagen. U kunt de opgeslagen beelden één voor één bekijken, alsof u door een fotoalbum bladert.

Schakelaar VIDEO/MEMORY

Weergave-/ pauzeknop (4/9)

Aan/uit-knop

Blokkeerknop

Stopknop (8)

Ring SHUTTLE SEARCH (3/5)

Knop SET/SELECT

1Plaats een geheugenkaart. ( blz. 17)

2Zet de schakelaar VIDEO/MEMORY op “MEMORY”.

3Druk de blokkeerknop op de aan/uit-knop in en zet de aan/uit-knop op “P”.

4Open het LCD-scherm volledig of trek de zoeker volledig uit.

Het bestandstype (IMAGE, E-MAIL CLIP of SOUND) dat de vorige keer werd weergegeven, wordt ook nu weergegeven.

5Als het weergavescherm voor videofragmenten (E-MAIL CLIP, ( blz. 29)) of voor digitaal geluid (SOUND, ( blz. 29)) verschijnt, drukt u op SET/ SELECT. Het scherm MEMORY SELECT verschijnt.

6Druk op + of om “IMAGE” te selecteren. Druk op SET/SELECT. Het scherm voor weergave van stilbeelden (IMAGE) verschijnt.

7Draai de ring SHUTTLE SEARCH naar links (3) om het vorige bestand weer te geven. Draai de ring SHUTTLE SEARCH naar rechts (5) om het volgende bestand weer te geven.

Als u op INFO drukt, verschijnt informatie over het weergegeven bestand. ( blz. 30)

U kunt ook het gewenste bestand opzoeken in het indexscherm. ( blz. 30)

Het is mogelijk om de weergave op het scherm uit te schakelen. ( blz. 31)

OPMERKINGEN:

Zelfs als u een nieuw stilbeeld maakt terwijl u een stilbeeld met een lager nummer weergeeft, wordt dat bestaande beeld niet overschreven, aangezien nieuwe stilbeelden automatisch altijd na het laatst opgenomen stilbeeld worden opgeslagen.

Beelden die zijn opgenomen met een andere bestandsgrootte dan “640 x 480”, “1024 x 768” en “1280 x 960” en met een ander apparaat, worden als miniatuurbeelden weergegeven. Deze miniatuurbeelden kunnen niet naar een pc worden overgebracht.

Beelden die zijn gemaakt met apparaten die niet DCF-compatibel zijn (bijvoorbeeld JVC GR- DVX7), kunnen niet op deze camcorder worden weergegeven. In dat geval wordt het

bericht “UNSUPPORTED FILES” weergegeven.

Automatische weergave van beelden

Het is mogelijk om automatisch alle op een geheugenkaart opgeslagen beelden één voor één weer te geven.

1Voer de stappen 1 6 van “Normale weergave van stilbeelden” uit.

2Druk op 4/9 om de automatische weergave te starten.

Als u de ring SHUTTLE SEARCH naar links

(3) draait tijdens de automatische weergave, worden de bestanden in aflopende volgorde weergegeven.

Als u de ring SHUTTLE SEARCH naar rechts

(5) draait tijdens de automatische weergave, worden de bestanden in oplopende volgorde weergegeven.

3Als u de automatische weergave wilt beëindigen, drukt u op 8.

[Bij normale weergave]

[Bij automatische

Zogeeftuhetvolgendebeeldweer

weergave]

Beeldweergavescherm

(IMAGE)

Zo geeft u het vorige beeld weer

Page 28
Image 28
JVC GR-DVP5, GR-DVP7 manual 28 NE, Normale weergave van stilbeelden, Automatische weergave van beelden